baneris leidinys

Smurtavo
Balandžio 13 d. apie 5 val. namuose, Kudirkos Naumiesčio Dariaus ir Girėno g., sugyventinis (21 m.) smurtavo prieš savo sugyventinę (24 m.).
Balandžio 15 d. apie 18 val. namuose, Šakiuose, Kęstučio g., išgertuvių metu neblaivus vyras (47 m.) smurtavo prieš žmoną (44 m.). Įvykio metu namuose buvo mažametė dukra (6 m.). Įtariamasis uždarytas į areštinę. Vaikas išvežtas į Šakių vaikų globos namus.
Balandžio 15 d. apie 14 val. namuose, Plokščių seniūnijos Antkalniškių kaime, po išgertuvių, sugyventinis (52 m.) smurtavo prieš savo sugyventinę (52 m.). Įtariamasis sulaikytas.
Balandžio 18 d. gautas pranešimas, kad apie 8 val. vyras (56 m.) namuose, Lukšių seniūnijos Staliorių kaime, smurtauja prieš sugyventinę (37 m.). Įtariamajam nustatytas girtumas (2,07 prom. alkoholio), nukentėjusiajai – 1,37 prom. alkoholio.
 
Pavogė
Balandžio 13 d. apie 8 val. pastebėta, jog dingo automobilis „VW Passat“, kuris atrakintas, su raktais spynelėje buvo paliktas prie namo Plokščių seniūnijos Jotiškių kaime. Automobilyje buvo palikti įvairūs įrankiai ir dokumentai bei banko kortelė. Nuostolis 2380 eurų.
Balandžio 14 d. į policiją kreipėsi moteris (41 m.) ir pranešė, kad balandžio 5 d. apie 13 val. Lukšių seniūnijos Liepalotų kaime pasigedo dviračio „Fuji Nevada 1.6“, kurį buvo palikusi greta gyvenamojo namo. Nuostolis 250 eurų.
Balandžio 15 d. apie 14 val. Slavikų seniūnijos Juškakaimio kaimo gyventojas pasigedo dviračio, kuris buvo paliktas nerakintame ūkiniame pastate. Nuostolis 250 eurų.

Vairavo neblaivūs
Balandžio 13 d. apie 13 val. Kriūkų seniūnijos Gerdžiūnų kaime neblaivus (3,73 prom. alkoholio) vyras (27 m.), gyvenantis Kriūkų seniūnijos Vaidgirio kaime, vairavo automobilį „VW Passat“.
Balandžio 14 d. apie 22 val. Šakių seniūnijos Dačnaujienos kaime neblaivi (1,91 prom. alkoholio) mergina (25 m.) vairavo automobilį „Audi 80“ ir kelyje Valenčiūnai–Pieščiai, Baltkojų kaimo ribose, nuvažiavo nuo kelio sankasos.

Sumušė
Balandžio 13 d. apie 3 val. nakties sodyboje Gelgaudiškyje neblaivus gelgaudiškietis (19 m.) sumušė bendraamžį šakietį. Nukentėjusiam Šakių ligoninėje nustatyta galvos sumušimas, veido nubrozdinimai, nosies bei apatinės lūpos gleivinės trauminės žaizdos.

Mirė
Balandžio 15 d. apie 7 val ryto Lukšių seniūnijos Liepalotų kaime kaimyno namuose mirė Šakių seniūnijos Menčikių kaimo gyventojas (57m.).

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

15

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos