baneris leidinys

Vagystės
Rugsėjo 22 d. 07.30 val. gautas Šakių gyventojo (g. 1966 m.) pranešimas, kad iš jam priklausančių nerakintų patalpų, esančių Šakiuose Kęstučio g., kur stovėjo jam priklausantys traktorius „Belarus“ ir savivartis „Kamaz“, degalų talpyklų ir lauke stovėjusio traktoriaus „John Deere“ degalų talpyklos pagrobta apie 0,5 t žymėtų dyzelinių degalų. Talpyklos buvo užrakintos. Nuostolis 280 eurų.
Rugsėjo 22 d. gautas pranešimas, kad apie 11.00 val. Šakių gyventojas (g. 1984 m.), grįžęs į namus, esančius Vytauto g., pastebėjo, kad yra sugadinta įėjimo į butą durų užrakto šerdelė. Į butą nepatekta, iš buto nieko nepagrobta. Nuostolis 15 eurų.

Įsibrovė
Rugsėjo 24 d. gautas moters (g. 1966 m.) pranešimas, kad apie 21.00 val. grįžusi į savo butą, esantį Šakiuose Gimnazijos g., pastebėjo, kad pro balkono duris įsibrauta į butą, kambariuose išvartyti ir išmėtyti daiktai. Pagrobtų daiktų moteris nepastebėjo.
 
Avarija
Rugsėjo 24 d. 11.54 val. kelyje Kiduliai–Gelgaudiškis–Gerdžiūnai sunkvežimis „Scania“, vairuojamas Utenos gyventojo (g. 1979 m.), partrenkė staiga į kelią dviračiu išvažiavusį Gelgaudiškio seniūnijos Daukantiškių kaimo gyventoją (g. 2005 m.), kuriam Šakių ligoninėje diagnozuotas dešinio stipinkaulio lūžis ir kairio kelio srities nubrozdinimas. Berniukas išvežtas į Kauno klinikas. Vairuotojas eismo įvykio metu buvo blaivus, vairuotojo pažymėjimą turi.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos