baneris leidinys

Vienas Šakių gyventojas, nors ir neteko teisės vairuoti automobilio, įstatymų nepaisė ir vėl sėdo už automobilio vairo neblaivus. Įstatymą pažeidė ir vyriškio sugyventinė.

Šakiuose gyvena drąsus pilietis (g. 1981 m.): tik apgirsta – ir prie vairo! Už tai (dėl vairavimo esant neblaiviam) dar praėjusių metų rugsėjo 13 d. jam dvejiems metams buvo atimta teisė vairuoti. Tačiau šiemet vasario 24 d. rytą, apie 8 val., jis vėl buvo sustabdytas neblaivus vairuojantis „Opel Astra-G-Caravan“ (alkotesteriu nustatytas daugiau kaip 1,50 prom. girtumas). Netrukus kraujas alkoholio kiekiui jame nustatyti paimtas ir gydymo įstaigoje, tuomet kraujyje rasta 1,46 prom. (lengvas girtumo laipsnis), todėl ikiteisminis tyrimas dėl girtumo nutrauktas ir pradėta administracinio nusižengimo teisena dėl transporto priemonės vairavimo neblaiviam ir neturint tam teisės.
 
Automobilis „Opel Astra-G-Caravan“, kurį ir vairavo neblaivus vyras, buvo registruotas jo sugyventinės (g. 1980 m.) vardu, todėl kovo 31 d. jai ir buvo grąžintas. Automobilio savininkė buvo pasirašytinai supažindinta, jog privalo jį saugoti, neparduoti ir kitaip neperleisti kitiems asmenims, kol bus priimtas sprendimas administracinėje byloje. Netrukus jai buvo nurodyta, kad dėl sugyventinio padaryto administracinio nusižengimo (vairavimo esant neblaiviam ir neturint tam teisės) minėtas automobilis yra konfiskuojamas. Apie tai sužinojęs vyras „Opel Astra-G-Caravan“ išardė, o detales pardavė. Automobilio savininkė apie ardomą automobilį policijos ar mokesčių inspekcijos neinformavo. Liepos 18 d., kai automobilio konfiskuoti atvyko mokesčių inspekcijos pareigūnai, paaiškėjo, kad automobilio jau nebėra. Apie tai informuota policija.

Štai čia Temidė rūsčiai pažvelgė dabar jau į „Opel“ savininkę – už tai, kad nevykdė Administracinių nusižengimų kodekse numatyto reikalavimo (užtikrinti, kad transporto priemonė nebūtų perleista kitiems asmenims iki nutarimo apskundimo termino pabaigos, o įsiteisėjus nutarimui konfiskuoti transporto priemonę – iki nutarimo vykdymo). Kitaip tariant, „už gerą širdelę“ (nes leido sugyventiniui automobilį iškomplektuoti) Šakių rajono apylinkės teismo nutarimu moteriai skirta 3000 eurų bauda. Tai yra kone dvigubai daugiau nei 2003-ųjų metų „Opel Astra-G-Caravan “ rinkos kaina.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos