baneris leidinys

Šakių seniūnijos gyventojas G. V. , būdamas neblaivus, smurtavo prieš sugyventinę, už tai vyriškis neteko laisvės.

57-erių G. V. birželio mėnesio 13 d. vakarą leido kartu su sugyventine V. K., vyriškis neslėpė, kad išgėrę buvo abu, tuomet ir įvyko žodinis konfliktas, po kurio jis sugyventinę pastūmė, ši pargriuvo ant žemės. Tolimesnių įvykių (ar sukiojo sugyventinei rankas, ar sudavė kelis smūgius delnu jai į galvą) jis teisme teigė nepamenantis, nes buvo apsvaigęs nuo alkoholio. Tačiau jis sutiko, kad taip galėjo būti. Kaltinamasis dėl savo poelgio gailėjosi, atsiprašė nukentėjusios ir ši jam atleido, teisme teigė, kad ir toliau gyvena kartu. Teisme jis pažymėjo, kad alkoholinius gėrimus vartoja retai, dirba pagal verslo liudijimą.
 
Šakių rajono apylinkės teismas G. V. pripažino padarius nusikaltimą ir liepos 19 d. nuosprendžiu skyrė 60 parų arešto bausmę, kuri iš karto buvo sumažinta trečdaliu ir G. V. paskirta 40 parų arešto.

Paskirta bausmė subendrinta su neatlikta bausme, kuri buvo  paskirta Kauno apygardos teismo gegužės 5 d. nuosprendžiu. V. G. paskirta galutinė subendrinta bausmė – laisvės atėmimas vieneriems metams ir trims mėnesiams.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos