baneris leidinys

itariamasis degalineje
UAB „Gelvybė“ administracija kreipiasi į visuomenę ir prašo pagalbos atpažįstant vagyste įtariamą asmenį. Už naudingą informaciją, padėsiančią atpažinti nuotraukose ir vaizdo medžiagoje užfiksuotą asmenį, bendrovė siūlo atlygį.

Bendrovės atstovai informuoja, kad spalio 18 d. apie 3 val. nakties, Seredžiuje, Jurbarko raj., EMSI degalinėje įvykdytas nusikaltimas. Ieškomas vaizdo stebėjimo sistemos užfiksuotas nusikaltėlis.
 
Marijampolės apskrities VPK praneša, kad išmušus plastikinio lango stiklo paketą, buvo patekta į degalinės vidų ir pagrobtos keturios dėžės įvairių rūšių cigarečių. Nuostolis tikslinamas. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Policija taip pat praneša, kad degalinėje įrengtos vaizdo kameros, tačiau įtariamasis vagis kamerą numušė. Tiesa, prieš tai ji ir užfiksavo galimą nusikaltėlį. Numušus vaizdo kamerą vagis dar laukė maždaug porą valandų ir tik po to įsilaužė į degalinę.

Žmones, pažįstančius ar žinančius šio įraše užfiksuoto asmens buvimo vietą, prašoma pranešti el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., skambinti tel. +370 345 51767, arba bendruoju pagalbos telefonu 112. Už tyrimui ypatingai vertingą informaciją žadamas 500 eurų atlygis. Anonimiškumą bendrovė garantuoja.
itariamasis degalineje2

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos