baneris leidinys

policija nugaletoja
Nuotr. Marijampolės apskrities policijos pareigūnai dvi dienas vykusiame konkurse įrodė, kad yra verti geriausio policijos pareigūno vardo. Tarp jų – ir šakietis Andrius Mureika (antras iš kairės).

Spalio 18–19 dienomis Lietuvoje vyko Geriausios Lietuvos policijos pareigūnų komandos konkursas. Paaiškėjo, kad Lietuvos policijos geriausia pareigūnų komanda dirba Marijampolės apskrityje. Šios komandos sudėtyje – ir Šakių rajono policijos komisariato pareigūnas Andrius Mureika.
 
Pirmą kartą vykusiame konkurse spalio 18–19 dienomis iš visos Lietuvos į Birštoną susirinkę policijos pareigūnai varžėsi vairavimo, šaudymo, policijos taktikos, transporto priemonių stabdymo, policijos pajėgų valdymo, orientavimosi ir kitose rungtyse.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, jog geriausia Lietuvos policijos pareigūnų komanda yra Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato komanda, kurioje kartu su kolegomis iš Marijampolės, Kalvarijos, Jurbarko varžėsi ir Šakių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyr. patrulis Andrius Mureika. Šis pareigūnas policijoje dirba devyneri metai. Pasak A. Mureikos, visas devynias užduotis pavyko įveikti nesunkiai, nes tai susiję su tiesioginiu jo darbu. Pareigūnas pripažino, kad geriausiai jam sekėsi policijos pajėgų valdymo rungtyje, kai reikėjo surasti dingusį žmogų.

„Dalyvavimas konkurse padėjo geriau pažinti kolegas ir davė vertingos profesinės patirties. Nugalėjome todėl, kad mūsų rezultatai visose rungtyse buvo stabilūs“, – sakė A. Mureika.

Marijampolės apskrities komanda aplenkė ir antroje vietoje paliko Klaipėdos, trečioje vietoje – Alytaus policijos pareigūnų komandas.

Pagrindinis Geriausios Lietuvos policijos komandos konkurso tikslas yra skatinti policijos pareigūnus puoselėti policijos tradicijas, gerinti tarnybinį pasirengimą, komandinio darbo įgūdžius, plėsti teorines ir praktines žinias, tobulinti fizinį pasirengimą, skatinti pareigūnų bendravimą ir bendradarbiavimą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos