baneris leidinys

Šakių rajono policijos komisariato pareigūnai sulaikė tris kauniečius, kurie įtariami jau nuo rugsėjo vidurio vykdę vagystes iš parduotuvių Šakiuose.

Spalio 24 dienos pavakary, turėdami informacijos, Šakiuose, V. Kudirkos g., pareigūnai sustabdė automobilį „Citroen Picaso“, kurį vairavo 42-ejų kaunietis. Automobilyje kartu važiavo dar du 40-mečiai kauniečiai. Vienas jų jau keletą kartų Šakiuose buvo įkliuvęs pareigūnams dėl smulkių vagysčių ir baustas pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 108 str. (smulki vagystė, sukčiavimas, turto pasisavinimas ar iššvaistymas, kai pagrobto, įgyto, pasisavinto ar iššvaistyto turto vertė neviršija trijų bazinių bausmių ir nuobaudų dydžių), už kurį numatyta bauda nuo devyniasdešimt iki trijų šimtų eurų.
 
Pareigūnai kauniečių automobilyje rado keturis butelius alkoholinių gėrimų, rūkytos žuvies gaminių, dešrų, oro gaiviklių „Air Vic“, „Gillet“ skustuvo galvučių ir daugiau kaip 2000 eurų grynais.

Šį kartą vagystėmis įtariamiems asmenims, kurie sulaikyti 48 val., išsisukti baudomis ko gero nepavyks. Ikiteisminis tyrimas pradėtas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 straipsnio 2 dalį.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos