baneris leidinys

Pasak policijos pareigūnų, daugelis eismo dalyvių, tarp jų ir alkoholio ragavę vairuotojai, drąsiai ir bet kaip gatves kertantys pėstieji, tamsoje be atšvaitų einantys užmiesčio gyventojai, chuliganiškai vairuojantys „kelių gaideliai“, vadovaujasi vienu principu: neįkliūti policijai arba išsisukti.

Šakių rajono policijos komisariatas informavo, kad, susumavus praėjusių metų rezultatus, rezultatai ne itin džiugina. Iš viso Šakių rajone išaiškinti 3154 (2016 m. – 2646) Kelių eismo taisyklių pažeidėjai, surašyti 965 administracinės teisės pažeidimų protokolai pėstiesiems, dviratininkams ir vadeliotojams už minėtų taisyklių nesilaikymą. Sulaikyti 88 neblaivūs vairuotojai. Mūsų rajone įvyko 74 (2016 m. –152) eismo įvykiai, iš jų 20 eismo įvykių buvo sužaloti asmenys. Kaip ir 2016, taip ir 2017 metais eismo įvykių metu žuvo du asmenys.
 
Pasak policijos pareigūnų, daugeliui atrodo, jog eismo saugumas turi rūpėti tik policijai ar kitoms už tai atsakingoms institucijoms, vis dar yra besipiktinančių šių institucijų darbu, tačiau, prasidėjus naujiems metams, policijos pareigūnai prašo: „PRADĖKIME VISI NUO SAVĘS !“

 Pareigūnai ragina visus eismo dalyvius būti  kultūringus, prisisegti saugos diržus, neskubėti, nes kelios minutės gali kainuoti gyvybę, praleisti pėsčiuosius, važiuojant automobiliu be laisvų rankų įrangos, nekalbėti mobiliuoju telefonu.

Pareigūnai taip pat įspėja pėsčiuosius: Kelių eismo taisyklėse numatyta, jog „įžengti į važiuojamąją dalį pėstiesiems leidžiama tik po to, kai jie įvertina atstumą iki artėjančių transporto priemonių ir jų greitį ir įsitikina, kad tai saugu ir nebus trukdoma transporto priemonėms". Esant šlapiai ar apšalusiai kelio dangai vairuotojai gali nebesuspėti sustoti. Atšvaito tamsiu paros metu taip pat reikia pačiam žmogui, o ne policijos pareigūnams.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos