baneris leidinys

„Svarbiausia – ne laimėti, o dalyvauti“, – tokiais žodžiais Šakių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkė Ramunė Girdauskienė pasveikino Jaunimo kūrybos ir sporto centre Šakiuose susirinkusius Šakių ir Jurbarko jaunuosius policijos rėmėjus, kuriems vasario 1d. Šakių ir Jurbarko policijos komisariatų bendruomenės pareigūnai organizavo pirmąjį konkursą „Geriausias jaunasis policijos rėmėjas“.

Dvidešimt penki Šakių ir Jurbarko rajonų jaunieji policijos rėmėjai asmeninėse įskaitose rungėsi šaudymo, estafetės, atsispaudimų, plaukimo rungtyse, taip pat sprendė 30-ies klausimų žinių testą.
 
Šakių komandoje daugiausia buvo merginų, o Jurbarko komandoje – vaikinų iš Eržvilko gimnazijos.

Estafetėje dalyviai išbandė neperšaunamos policijos liemenės svorį, ekipuotę, teko tam tikrą atstumą tempti 50–80 kg sveriančius manekenus. Ne ką mažiau jėgų jaunuoliai atidavė dvi minutes darydami atsispaudimus ir plaukdami baseine 25 m atstumą.

Kai kam kietas riešutėlis buvo žinių patikrinimo testas, kuriame buvo klausimų iš Administracinių nusižengimų kodekso, Lietuvos policijos rėmėjų įstatymo, Kelių eismo taisyklių bei Lietuvos policijos istorijos.

Geriausiais Šakių rajono jaunaisiais policijos rėmėjais buvo išrinkti Edvinas Banaitis, Lekėčių mokyklos-daugiafunkcio centro moksleivis, ir Ieva Sakalauskaitė, Šakių „Žiburio“ gimnazijos moksleivė.

Konkurso nugalėtojams buvo įteiktos bendruomenės pareigūnų įsteigtos taurės, prizai ir UAB „Rigveda“ specialūs prizai.

Renginio dalyviai čia pat sutarė, jog jau kovo pradžioje organizuos šių komandų draugystės susitikimą Eržvilke, o kitais metais būtinai vėl dalyvaus geriausio jaunojo policijos rėmėjo konkurse.

Organizatoriai dėkoja Šakių rajono savivaldybės Jaunimo kūrybos ir sporto centro vadovybei už suteiktas patalpas, Šakių jaunimo atviro centro darbuotojoms už pagalbą vedant renginį ir UAB „Rigveda“ Jurbarko skyriui už įsteigtus prizus.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos