baneris leidinys

Konkursu „Geriausias jaunasis policijos rėmėjas“ prasidėjusi Šakių ir Jurbarko rajonų jaunimo draugystė tęsiasi – naktį iš kovo 2-os į 3-iąją Jurbarko r. sav. Eržvilko gimnazijoje vyko minėtų rajonų savivaldybių jaunųjų policijos rėmėjų renginys „Leidžiu laiką prasmingai”.

Į Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Jurbarko rajono PK bendruomenės pareigūno R. Budriaus organizuotą renginį susirinko 36 jaunieji policijos rėmėjai iš Jurbarko, Eržvilko ir Šakių.
 
Renginys prasidėjo Jurbarko švietimo centro psichologės Nijolės Janonytės paskaita jaunimui apie profesijos pasirinkimą. Ji moksleivius supažindino su asmenybių tipais, jų ypatybėmis bei papasakojo, kokios profesijos tinka tam tikro charakterio žmonėms. Nors renginys vyko vakare ir nakties metu, tačiau jaunimas noriai dalyvavo jiems parengtose sportinėse rungtyse: estafetėje, tinklinio varžybose, rungtyje „Golfas kitaip“. Savo žinias pasitikrinti ir sužinoti šį tą naujo renginio dalyviai galėjo Šakių bendruomenės pareigūnės Aušros Mockevičiūtės parengtame protmūšyje „Mišrainė“. Protų mūšyje reikėjo atsakyti į klausimus apie Lietuvos šimtmečio įvykius, žmones, svarbias datas, apie Lietuvos policijos sistemą, apie kvaišalų žalą, pritaikyti Kelių eismo taisykles. Daug juoko sukėlė ir žaidimas „Atspėk žodį“. Jaunimas tarpusavyje varžėsi susiskirstę į mišrias komandas, todėl jiems buvo dar viena ir ne ką lengvesnė užduotis – susipažinti ir susibendrauti. O Eržvilko gimnazijos sekretorė Kristina Masiulytė pasirūpino, kad tam netrukdytų tušti pilvai ir visus renginio dalyvius pavaišino naminiu, krosnyje keptu kugeliu su vištiena. Naktipiečiams – picoms ir saldumynams –bei prizams finansavimą skyrė Jurbarko rajono savivaldybės administracija.

Nuo 19 val. prasidėjęs renginys tęsėsi iki 6.30 val. ryto. Didžioji dalis jaunuolių dar mielai būtų žaidę „krokodilą“, „bulvę“ ar stalo tenisą, tačiau viskas, kas turi pradžią, turi ir pabaigą. Renginio pabaigoje Jurbarko rajono PK bendruomenės pareigūnas R. Budrius apdovanojo komandą nugalėtoją – „420“. Šios komandos nariams buvo įteikti nešiojami mobiliojo ryšio telefonų įkrovikliai.

Renginio organizatoriai dėkoja Eržvilko gimnazijos direktoriaus pavaduotojai J. Volbikienei už visokeriopą pagalbą ir gerą nuotaiką renginio metu bei Jurbarko rajono savivaldybės administracijai už renginiui skirtą finansavimą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos