baneris leidinys

pilypaitis telefonas

Prieš pat šv. Velykas vykusios spaudos konferencijos metu rajono meras Edgaras Pilypaitis prasitarė kovo 27 d. sulaukęs dviprasmiškų žinučių su grasinimu jį nužudyti. Nieko nelaukęs rajono vadovas kreipėsi į policijos pareigūnus, dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

E. Pilypaitis spaudos atstovus informavo, kad jis gavo  kelias SMS žinutes, kuriose buvo rašoma: „Tu būsi nužudytas“, „Šakiai gedės“, „Mes atvažiuojam ir esam Kaune“, „Esam Lukšiuose ir už 20 min. būsim pas tave“. Be to, šiuos žodžius lydėjo daugybė necenzūrinių žodžių, įžeidinėjimų. Akivaizdu, kad grasintojas gana gerai žino ir atstumus tarp vietovių, tačiau kas jis galėtų būti, meras sako nežinantis.

„Nesibaiminu dėl savęs, bet pats faktas, kai grasina pirmam rajono žmogui... <...> Jei žmogus būtų negrasinęs, o ėmęsis veikti, šiandien būtumėt jau skirstęsi iš kapinių“, – sarkastiškai apie savo situaciją kalbėjo E. Pilypaitis.

Jis nusprendė apie įvykį prabilti viešai ir pasakojo iškart kreipęsis į policiją, dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

„Taip, buvo gautas pranešimas, nedelsiant reaguota, tačiau šiuo metu asmuo nenustatytas ir nesulaikytas“, – patikslino Šakių rajono policijos komisariato viršininkas Aušrys Kvederevičius, dėl detalesnės įvykio tyrimo eigos raginęs kalbėtis su prokuroru.

Prokuroras Audrius Ažukas patikino, kad asmens aktyviai ieškoma ir daroma viskas, jog jis būtų išaiškintas. Daugiau detalių sakė atskleisti negalintis, kad paviešinta informacija nepakenktų tyrimui.

Meras neslėpė nusivylimo, kad kol kas nėra net įtariamojo, tik esą nustatyta, kad žinutės buvo siųstos iš išankstinio mokėjimo telefono kortelės „Ežys“.

„Kai gauna anoniminę žinutę dėl užminuoto pastato, oro uosto, prekybos centro – sulekia tarnybos, evakuojami žmonės. Šiandien neturime net asmens, bet viliuosi, kad įvykis bus ištirtas“, – kalbėjo E. Pilypaitis.

Pasak jo, grasinimų sulaukdavo ir anksčiau, bet dažniausiai tai būdavo grasinimai viešai supilti purvą ir šiukšles, diskredituoti vardą.

„Gal kažką kažkam sutrukdžiau, gal tai nestabilios psichikos žmogus“, – svarstė meras.

„Draugo“ inf.

Komentarai   

#1 Rinkejas 2018-04-10 08:16
užuojauta dėl tokiu dalykų kas dedasi šakiuose bet patys irgi kalti kaip su žmonėmis elgiasi taip ir jie su valdžia visi turi ką pasakyti apie valdžią ir gero ir blogo nors niekas netoleruoja smurto Lietuvoje ir grasinti yra jau per žiauru bet daug kam jau atsibodo nesiskaitymas su tais kurie renka valdžią daug ko tikisi o po to tik girdi kad reikia taupyti pinigų amžinai nėra 28 metus tą patį girdim nemokat vadovauti nėra ko ir lįsti į valdžią
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos