baneris leidinys

Nuo 2006 m. balandžio 6-oji Lietuvoje paskelbta Saugaus eismo diena. Kaip ir kiekvienais metais, šią dieną norima atkreipti visuomenės narių dėmesį į būtinybę atsakingai elgtis kelyje.

Praėjusį penktadienį Šakių rajono policijos komisariato pareigūnai kartu su jaunąja policijos rėmėja Ema Dabašinskaite bei Griškabūdžio parapijos klebonu Vytautu Mazirsku Griškabūdžio miestelyje ir kelyje Jurbarkas–Šakiai –Pilviškiai stabdė automobilius, kalbino jų vairuotojus, sveikino su Saugaus eismo diena ir prašė saugoti save bei kitus kelyje, ypač – pėsčiuosius ir dviratininkus, dalino mažus simbolius – angeliukus.
 
„Dėkojame dvasininkui V. Mazirskui už bendrystę su pareigūnais, už priminimą vieno iš dešimt Dievo įsakymų – „Nežudyk!“, už šiltus sveikinimus bei automobilių ir vairuotojų palaiminimą“, – sakė Šakių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė.

Vykdant šią akciją Girėnų kaimo ribose prie policijos pareigūnų  prisijungė Girėnų bendruomenės nariai, jau trečius metus dalyvaujantys projekte „Eismo saugumas bendruomenėse“. Girėniškiai vairuotojams dalino ne tik angeliukus, bet ir minėto projekto metu gautus atšvaitus.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos