baneris leidinys

Gegužės 8 d. miške tarnybinis pasieniečių šuo Džinas sėkmingai surado dingusį sveikatos bėdų turintį vyrą.

Antradienį vakare į Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės Rociškių užkardos pasieniečius kreipėsi vyras. Jis pranešė, kad dingo jo pažįstamas Šakių rajono gyventojas. Įtarta, kad sveikatos problemų turintis pradingėlis gali būti Sudargo miške.
 
Į nurodytą vietovę ties Sudargo sen. Rėžgalių kaimu buvo iškviestas Rociškių užkardos kinologas su tarnybiniu belgų aviganiu Džinu. Keturkojis žmogaus paiešką pradėjo pamiškėje – ten, kur dingusysis matytas paskutinį kartą. Pėdsakus užuodęs Džinas greitai pasieniečius nuvedė apie kilometrą į miško tankmę. Po maždaug pusvalandį trukusios paieškos šuo mūsų rajono gyventoją rado miške.

Sąmoningas vyras perduotas iškviestai Šakių greitosios medicinos pagalbos brigadai, kuri jį išsivežė į gydymo įstaigą.

Devynerių metų belgų aviganis Džinas tarnyboje pasižymi ne pirmąsyk. Prieš penkerius metus jis miške susigrūmė su šernu, kuris vėliau puolė VSAT kinologą ir buvo nušautas iš tarnybinio pistoleto. Šerno padarytus sužalojimus išsigydęs Džinas grįžo į tarnybą ir iškart tų pačių metų vasarą pasienyje su Rusija padėjo sulaikyti keturis kontrabandininkus. Vėliau šis belgų aviganis nesyk pasižymėjo ir susekdamas kontrabandininkus, ir įvairius kitus pažeidėjus.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos