baneris leidinys

Gegužės mėnesį įvairiose rajono vietose buvo rasti keturi sprogmenys arba į juos panašūs objektai.

Gegužės 10 d. vidurdienį specialiosios tarnybos vyko į Žaltynų k. (Kudirkos Naumiesčio sen.). Nurodytu adresu buvo gautas pranešimas apie rastą daiktą, panašų į sprogmenį. Atvykus J.Vitkaus inžinerinio bataliono išminuotojams nustatyta, jog rasta karo laikų 82 mm minosvaidžio mina. Sprogmuo buvo sunaikintas vietoje.
 
Kitos dienos rytą išminuotojai skubėjo į Voniškių k. (Plokščių sen.). Čia buvo rasta karo laikų 82 mm minosvaidžio mina, kurią išminuotojai sunaikino vietoje.

Gegužės 15 d. 22 val. buvo gautas pranešimas apie rastą sprogmenį Šilgalių k. (Slavikų sen.) laukuose. J. Vitkaus inžinerinio bataliono išminuotojai nustatė, kad tai Antrojo pasaulinio karo laikų nepavojingi 120 mm minosvaidžio minos sparneliai. Sprogmens likučius išminuotojai išsivežė.

Gegužės 22 d. popietę Gustainiškių k. (Kudirkos Naumiesčio sen.) atviroje teritorijoje buvo rastas sprogmuo, įvestas planas „Skydas“. Budėta, kol atvykę J. Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai, kurie Antrojo pasaulinio karo laikų 81mm minosvaidžio miną sunaikino radimo vietoje.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos