baneris leidinys

Marijampolės apskrities policija į teismą perdavė bylą, kurioje Kauno miesto gyventojai įtariami vagystėmis iš butų Marijampolės, Vilkaviškio savivaldybėse, Šakių mieste.

Kaip informavo Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, tyrimas pradėtas gavus šakiečio pranešimą, kad jis, grįždamas namo, daugiabučio namo laiptinėje prasilenkė su nuo jo buto einančiais dviem vyriškiais. Įtaręs, kad jie brovėsi į jo butą, bandė juos vytis. Vyriškiams pavyko pabėgti, tačiau vienas jų į krūmus numetė rankinę, kurioje buvo rastos pirštinės, radijo stotelės, laužimo įrankiai.
 
Tyrimo metu nustatyta, kad rasta rankinė su daiktais priklausė dviem Kauno miesto gyventojams (g. 1990 m. ir 1983 m.). Įtariamieji, važiuojantys automobiliu BMW, sulaikyti po jų įvykdytos vagystės Druskininkų mieste. Apžiūros metu automobilyje rasti Druskininkų mieste iš buto pavogti aukso, sidabro gaminiai ir specialūs vagišių įrankiai. Po įtariamųjų sulaikymo jų namuose nedelsiant buvo atliktos kratos – čia irgi rasta aukso ir sidabro dirbinių, kurie galėjo būti pavogti iš apiplėštų butų. Tiriant šią nusikalstamą veiką paaiškėjo trečiasis kaunietis (g. 1989 m.), kuris taip pat prisidėjo prie vagystės.

Prieš keletą dienų buvo sulaikyti dar trys Kauno gyventojai (g. 1981, 1988 ir 1989 m.), policijai žinomi dėl panašaus pobūdžio nusikalstamų veikų, galimai vogę iš prabangių gyvenamųjų namų Marijampolės savivaldybėje ir Šakiuose. Vagišių tikslas tas pats – auksas, sidabras, pinigai. Kaip ir pirmaisiais atvejais, į namus buvo įsibraunama dienos metu, šeimininkams esant darbe, pro langus. Pagal nusikaltimų braižą galima spręsti, jog tai – sisteminės vagystės, kurias vykdo ta pati asmenų grupė iš Kauno. Turima duomenų, kad minėti asmenys įvykdė dvi vagystes iš gyvenamųjų namų Marijampolės rajone ir Šakiuose. Įtariama, jog minėti asmenys vagystes iš butų galėjo vykdyti visoje Lietuvoje.

Įtariamieji suimti trims mėnesiams, byla jau perduota į teismą, jiems gresia laisvės atėmimas iki šešerių metų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos