baneris leidinys

Birželio 5 d. rajono savivaldybėje lankėsi apskrities ir vietos policijos vadovai, kiti atsakingi pareigūnai, kurie su rajono meru Edgaru Pilypaičiu aptarė miesto vaizdo stebėjimo kamerų panaudojimą ir plėtrą ateityje.

Susitikime dalyvavo Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Alfredas Bartkus, Kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus viršininkas Tomas Rainys, Šakių rajono policijos komisariato viršininkas Aušrys Kvederevičius ir kiti atsakingi pareigūnai.
 
Pasak A. Kvederevičiaus, susitikimo metu buvo aptartos rajono savivaldybės ir policijos bendradarbiavimo galimybės, siekiant užtikrinti miesto viešąją tvarką ir žmonių saugumą.

„Norime ateityje su rajono savivaldybe pasirašyti bendradarbiavimo sutartį, nes visų mūsų bendras tikslas – saugi visuomenė“, – teigė rajono policijos vadovas.

Pasak jo, susitikimo metu taip pat buvo diskutuota apie stebėjimo kamerų sistemos efektyvesnį panaudojimą, aptarta, kaip ateityje plėsti jų tinklą.

Šiuo metu įvairias Šakių miesto viešąsias erdves stebi 10 vaizdo kamerų, kurios yra valdomos iš centrinio valdymo pulto rajono savivaldybės administracijoje.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos