baneris leidinys

Birželio 8 d. Rusnėje Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių pasienio rinktinė organizavo tradicines pareigūnų ir darbuotojų sportinės žūklės varžybas. Jose dalyvavo 14 žvejų komandų, tarp kurių buvo ir Rociškių, Kudirkos Naumiesčio, Šilgalių pasienio padalinių pasieniečiai.

Nuo ankstyvo ryto prie Skirvytės upės vykusios varžybos truko keturias valandas, per kurias sugauta 71,11 kg žuvies. Pernai per tas pačias varžybas sugauta 69,43 kg žuvies. Dvidešimt pirmą kartą VSAT Pagėgių pasienio rinktinės surengtose varžybose žvejai galėjo naudoti bet kokius augalinius ir gyvulinius masalus ir pašarus, išskyrus gyvas žuveles. Kibo gana nedideli žuveliokai – raudės, šapalai, pūgžliai ir kt. Varžybų teisėjai suskaičiavo, kad penktadienį iš viso Skirvytės upėje buvo pagauta 879 žuvys, vidutinis vienos žuvies svoris 0,08 kg.
 
Daugiausia žuvies varžybose, skaičiuojant kilogramais, ištraukė Linas Matulaitis, jis atstovavo Kudirkos Naumiesčio pasienio užkardos komandai. Teisėjai pasvėrė ir konstatavo, kad Lino pagautos žuvies svoris – 5,3 kg.

Komandinių ir asmeninių varžybų prizininkus apdovanojo rinktinės vado funkcijas atliekantis Pagėgių rinktinės vado pavaduotojas Rimantas Petrauskas. Geriausiems žvejams buvo įteiktos taurės, medaliai, rinktinės diplomai, suvenyrai ir rėmėjų įsteigti prizai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos