baneris leidinys

Rado narkotikų
Birželio 5 d. 18.45 val. Lukšių seniūnijos Marčiukų kaime sustabdytas automobilis „VW Sharan“, kurį vairavo Gelgaudiškio seniūnijos Daukantiškių kaimo gyventojas (gim. 1995 m.). Automobilyje rasta apie 5 gramus galimai narkotinės medžiagos kanapių ir 10 vienetų galimai psichotropinės medžiagos MDMA, gelsvos spalvos.

Smurtavo
Birželio 6 d. policija gavo pranešimą, kad birželio 5 d. vakare namuose, esančiuose Šakiuose S. Banaičio gatvėje, vyras (gim. 1979 m.) smurtavo prieš sutuoktinę (gim. 1983 m.).

Liepos 8 d. policija gavo pranešimą, kad Barzdų miestelio gyventojas (gim. 1974 m.) apie 20 val. naudojo fizinį smurtą prieš savo nepilnametį sūnų (gim. 2001 m.) ir sutuoktinę (gim. 1978 m.). Sutuoktiniui nustatytas 1,62 prom. girtumas, sutuoktinei taip pat nustatytas girtumas – 2,60 prom. Nepilnametis nuvežtas į ligoninę. Šakių ligoninėje jam nustatyta kairio peties ir dešinės plaštakos sumušimas. Po apžiūros vaikas išleistas į namus. Moteris medikų pagalbos atsisakė ir iš priėmimo skyriaus pasišalino. Vyras buvo sulaikytas.

Vairavo išgėręs
Liepos 7 d. 16.33 val. policija gavo pranešimą apie nesaugų vairavimą. Pareigūnai, atvykę į Šaulių gatvę Šakių mieste, rado automobilio „Opel Vectra“ vairuotoją (gim. 1963 m.), kuris galimai vairavo minėtą automobilį. Jam nustatytas 3,03 prom girtumas. Asmuo teisę vairuoti turi, automobilio dokumentai tvarkingi.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
71

Reklama


188x376-ext

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos