baneris leidinys

Buvome skelbę, kad Vilniaus apygardos teismas jau baigė nagrinėti bylą dėl Šakių rajono laikraščio „Valsčius“ perėmimo, prekinio ženklo ir visų su šia neeiline situacija susijusių niuansų ir birželio 14 d. skelbs nuosprendį, tačiau...
 
Nuosprendis nebuvo paskelbtas minėtą dieną, nepaskelbtas, kaip buvo tikėtasi, ir birželio 29 d., nors gegužės 23d. buvo apklausti paskutiniai liudytojai, o gegužės 25 d. skaitytos baigiamosios kalbos ir byla baigta nagrinėti iš esmės. Dabar informuojama, kad visgi byla nėra išnagrinėta. Šiuo metu ji sustabdyta. Atsakovams, tai yra Giedrimei ir Arvydui Didžiapetriams, siekiama žymenį „Valsčius“ apskritai uždrausti naudoti bet kokia forma. Tad dabar byla sustabdyta iki Valstybinis patentų biuras išnagrinės ieškovės UAB „Dimstis“ protestą dėl prekės ženklo „Valsčius“.

Šakių rajono laikraštis „Valsčius“ 2016 m. rugsėjo 16 d. paskelbė, kad išleidžia paskutinį numerį, o redakcija nutraukia savo veiklą, nes paaiškėjo, kad Nerijus Naujokaitis įgijo teises į daugiau nei pusę laikraštį leidžiančios bendrovės akcijų (56 proc.). Išėjusi redakcija po kurio laiko įkūrė naują leidinį „Laikraštis valsčius“ ir toliau tęsė pradėtą darbą.

Laikraštį „Valsčius“ leidusi bendrovė „Dimstis“ bando įrodyti, jog G. Didžiapetrienė ir A. Didžiapetris pažeidė ir daugiau įvairių teisės aktų, iššvaistė lėšas, perėmė komercines paslaptis ir pan.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos