baneris leidinys

avarija keturnaujiena
Nuotr. Į pakelės medį atsitrenkęs automobilis vertėsi ant stogo, iš jo ugniagesiams gelbėtojams teko vaduoti dvi sužeistas moteris.

Penktadienio vakarą šiek tiek po 19 val. Bendruoju pagalbos centro telefonu buvo pranešta, kad kelyje Šakiai–Kudirkos Naumiestis ties Keturnaujienos kaimu apvirto lengvasis automobilis „Volkswagen Golf“, o viduje yra dvi prispaustos moterys.
 
Kaip teigia Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyriaus specialistai, moterys iš automobilio negalėjo išlipti dėl „Volkswagen Golf“ deformacijų ir patirtų sužalojimų. Vaduojant automobilio prispaustas moteris, ugniagesiams gelbėtojams hidraulinės įrangos neprireikė, užteko tik laužtuvo. Iš apvirtusio automobilio buvo išlaisvintos Lukšių sen. Plynių kaimo gyventojos – mama (gim. 1978 m.) ir dukra (gim. 1996 m.), kuri ir vairavo transporto priemonę. Iš sumaitoto automobilio ištrauktoms moterims buvo uždėti kaklo įtvarai, jos buvo perduotos atvykusių dviejų greitosios medicinos pagalbos ekipažų žinion. Vairuotoja buvo blaivi. Kaip teigia įvykio vietoje buvęs liudininkas, „Volkswagen Golf“ nuvažiavo nuo kelio, trenkėsi į medžius ir vertėsi. Nuotraukoje matyti, kad automobilis šalikelėje guli apvirtęs ant stogo. Avarijos metu mašinos viršus buvo visiškai suknežintas. Eismo įvykio metu buvo sužalota automobilio keleivė, kuriai Šakių ligoninėje diagnozuotas galvos smegenų sukrėtimas, dešinio stipinkaulio lūžis, įtariamas apatinio žandikaulio lūžis. Taip pat eismo įvykio metu sužalota automobilio vairuotoja – jai medikai nustatė galvos smegenų sukrėtimą, galvos žaizdą ir raktikaulio lūžį.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos