baneris leidinys

Vienas rajono gyventojas, sugriebęs nepilnametį už rankos, vilko jį grindimis, o šis galva trenkėsi į fotelį ir buvo sužalotas. Smurtautojas neišvengė areštinės.

Gegužės 31 d. Gelgaudiškyje gyvenantis M. M. išėjęs iš darbo su bendradarbiais gėrė alų. Kad grįžęs namo konfliktavo su sugyventine, teismui teigė neprisimena. Tik per miglą prisimena, kad jis sugyventinės sūnų pamatęs sėdintį ant sofos ir žaidžiantį kompiuteriu, nors, anot M. M., jam tai buvo uždrausta, tad už rankos ar už kojos patraukė nuo lovos žemyn. Ar jis nukrito nuo lovos, ar ne, teisme sakė neprisimenąs. Atsimena tik, kai į namus atvažiavo policijos pareigūnai ir jį išsivežė į areštinę.
 
M. M. mano, kad būdamas girtas ir piktas galėjo sugyventinės sūnų bandyti paauklėti. Taip pat tvirtino, kad dėl to, kas įvyko, jis nuoširdžiai gailisi. Pripažino, kad tai antras kartas, kai tarp jo ir sugyventinės vaikų kyla konfliktas. Prieš dvejus metus buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, kai jis pakėlė ranką prieš sugyventinės dukrą, tačiau tada jie susitaikė.

Sugyventinė apie to vakaro įvykius pasakojo kiek kitaip: M. M., įbėgęs į kambarį ir atėmęs iš jos sūnaus sausus pusryčius, juos numetė ant žemės. Juodu apsižodžiavo. Tuomet M. M. pradėjo ginčytis su ja, išvijo iš namų, o pats liko namuose su jos sūnumi. Būdama pas kaimynę ji išgirdo sūnaus verksmą ir šauksmus. Parbėgusi ir radusi užrakintas duris, tuoj pat paskambino bendruoju pagalbos telefonu. Tuomet M. M. atsirakino namų duris ir už rankos išstūmė jos nepilnametį sūnų į lauką. Tuomet ji ir pamačiusi, kad sūnui iš galvos kraujuoja. Šakių ligoninėje nukentėjusiam buvo diagnozuotas galvos nubrozdinimas.

Nukentėjęs nepilnametis pasakojo, kad su patėviu sutardavo blogai, nes šis daug gerdavo alaus, o minėtas konfliktas kilo dėl ne vietoje padėtų kopėčių. Jis tvirtino, kad nuo patėvio yra anksčiau gavęs per užpakalį odiniu diržu, prisipažino, kad tuomet buvo kažką pats padaręs. Dar sakė, kad patėvis taip elgiasi tik būdamas išgėręs.

Teismas M. M. pripažino kaltu padarius nusikaltimą ir skyrė 30 parų arešto, bausmę sumažinus vienu trečdaliu, paskirta galutinė bausmė – 20 parų arešto.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos