baneris leidinys

Vienas rajono gyventojas prekybos centre ne tik įžūliai elgėsi, bet ir sulaužė kitam jaunuoliui nosį, už tokį elgesį užsidirbo dar vieną teistumą.

Šakietis V. A. dar praėjusių metų gruodžio 30d. vakarą atėjo į prekybos centrą „Norfa“ aplankyti draugę, prekiaujančią fejerverkais. Jis teisme pasakojo, kad pamatė prie kasos stovinčius, galbūt išgėrusius du vaikinus. Anot kaltinamojo, kai vienas iš jų jį pavadino gaidžiu, jis galva ir trenkė R. Č. į nosį. Tuomet įsikišo parduotuvės apsaugininkas, buvo iškviesti policijos pareigūnas. V. A. prisipažino, kad į parduotuvę atėjo iš draugų ir buvo išgėręs gal du butelius nestipraus alaus. Jo nuomone, R. Č. jį išprovokavo taip elgtis. Teismui sakė, kad dėl tokio elgesio gailisi.
 
Fejerverkus pardavinėjusi mergina tvirtino, kad prie prekystalio nusipirkti priėję jaunuoliai neatrodė išgėrę, nuo jų alkoholio kvapo nesijautė. O atėjęs jos draugas V. A. buvo apgirtęs, tačiau ji konflikto metu buvo nusisukusi ir nematė, kas dėjosi tarp jos draugo ir pirkėjų. Tik pamatė, kad pirkėjas R. Č. užsiėmęs ranka už nosies, jam iš nosies bėga kraujas.

Nukentėjęs R. Č. teismui sakė, kad yra panevėžietis, į Šakius atvyko pas draugą ir gruodžio 30d. vakarą atėjo į parduotuvę nusipirkti fejerverkų Naujųjų metų šventei. Besirenkant fejerverkus prie jo priėjo nepažįstamas vaikinas, paklausė, „kas yra“, ir priėjęs vieną kartą trenkė jam į nosį, tuomet priėjo apsauga, kuri nepažįstamą jaunuolį nuo jo atitraukė. Atvykus pareigūnams visiems trims jaunuoliams buvo nustatytas girtumas. Medikai nukentėjusiam R. Č. nustatė nosikaulio lūžimą.

Teismas V. A. pripažino kaltu padarius nusikaltimą ir skyrė vienerių metų šešių mėnesių laisvės apribojimo bausmę. Tačiau bausmės vykdymas buvo atidėtas dvejiems metams, įpareigojant V. A. visą laisvės apribojimo laiką būti namuose nuo 23 val. iki 6 val., jeigu tai nesusiję su darbu ar mokslu. Taip pat vyrui teks dalyvauti smurtinį elgesį keičiančiose programose.

V. A. teks atlyginti 31 eurą Valstybinei ligoninių kasai. Teismas taip pat nukentėjusiojo ieškinį tenkino visiškai ir priteisė 3 tūkst. eurų jo naudai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos