baneris leidinys

Kidulių gyventojas J. S. birželio 24 d. rytą neblaivus vairavo automobilį ir policijos pareigūnų buvo sulaikytas ties Būblelių kaimu. Vyriškis užsidirbo areštą, neteko ne tik automobilio, bet ir teisės dvejiems metams vairuoti automobilį.

Teisme J. S. pasakojo, kad birželio 23 d. vakare nuvyko pas draugę į Vilkaviškio r. Su kompanija vartojo alkoholinius gėrimus. Po barnio su drauge, jau birželio 24 d. naktį, automobiliu „Audi A4 Avant“ nusprendė vykti namo į Šakių rajoną. Važiavo vienas ir ties Būblelių kaimo riba buvo sustabdytas policijos pareigūnų. Alkotesteriu vyrui buvo nustatytas 1,61 prom. girtumas. Šakių ligoninėje jo kraujo mėginyje rasta 1,66 prom. alkoholio.
 
Teisme J. S. tvirtino, kad dėl tokio savo elgesio labai gailisi.

Teismas nustatė, kad J. S. suvokė ir suprato, jog daro priešingą teisei veiką – nutarė vairuoti ir vairavo automobilį iš karto po alkoholinių gėrimų vartojimo, šiurkščiai pažeidė priimtinas elgesio normas, vairuodamas transporto priemonę būdamas neblaivus rizikavo kitų asmenų sveikata ir gyvybe.

Teismas pripažino J. S. kaltu ir skyrė 30 parų arešto bausmę, paskirtą bausmę sumažinus vienu trečdaliu, buvo paskirta galutinė bausmė – dvidešimt parų arešto.

J. S. uždrausta naudotis teise vairuoti transporto priemones dvejus metus. Automobilis „Audi A4 Avant“ konfiskuotas ir perduotas valstybės nuosavybėn.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos