baneris leidinys

Rugsėjo 28 d. Marijampolės apskrities vyriausiame policijos komisariate (VPK) buvo iškilmingai paminėta Angelų sargų diena (ji švenčiama spalio 2 d.). Šiais metais policija, kaip ir Lietuva, mini 100-ąsias metines, tad šventė buvo ypatinga – į ją sugužėjo gausus būrys policijos pareigūnų iš visos Marijampolės apskrities teritorinių padalinių.

Marijampolės apskrities VPK viršininko pavaduotojas Harimantas Poškevičius, einantis viršininko pareigas, už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą, pasiektus rezultatus stiprinant teisėtvarką policijos dienos proga įteikė policijos generalinio komisaro ir apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko apdovanojimus 88-iems policijos pareigūnams. Tarp apdovanotųjų buvo ir Šakių policijos komisariato pareigūnų.
 
 Už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą Lietuvos policijos generalinio komisaro Lino Pernavo padėkomis skatinami šie pareigūnai: Šakių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnysis tyrėjas, inspektorius Jonas Meištas, Reagavimo skyriaus vyresnysis tyrėjas Linas Čebanauskas, Veiklos skyriaus tyrėjas Ramūnas Mozūraitis.

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą Policijos dienos proga pirmojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nepriekaištingą tarnybą“ apdovanojo komisarą inspektorių Česlovą Besarabovą – Šakių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiąjį tyrėją. Padėkos raštus įteikė Šakių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus specialistėms Astai Vizgirdienei ir Virginijai Kudirkienei. Taip pat padėkos raštas įteiktas Šakių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausiesiems patruliams – Mantui Sutkui ir Ramintai Samajauskienei bei to paties skyriaus inspektorei Ginetai Sutkienei.

Už gerą darbą policininkai buvo skatinami trimis papildomomis mokamomis atostogų dienomis. Tarp jų pateko ir Šakių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnysis inspektorius Artūras Balčiūnaitis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos