baneris leidinys

avarija nissan audi
Nuotr. Kaktomuša susidūrus automobiliams trys žmonės išvežti į ligoninę, abu automobiliai stipriai apgadinti.


Pirmadienio popietę kelyje Šakiai–Bridžiai kaktomuša susidūrė du automobiliai. Įvykio metu nukentėjo trys žmonės.
 
Kaip informavo Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, lapkričio 5 d. 14 val. 45 min. kelyje Šakiai–Bridžiai (Bridžių k. ribose) susidūrė priešais važiavę automobiliai „Nissan X-Trail“, vairuojamas 1968 m. gimusio lekėtiškio, ir „Audi A4“, vairuojamas Kaune gyvenančio vyro (gim. 1983 m.).

Liudininkų teigimu, „Nissan X-Trail” automobilis lenkė ta pačia kryptimi važiuojantį sunkvežimį ir išvažiavęs į priešingą eismo juostą susidūrė su priešais atvažiuojančia „Audi A4“.

Į eismo įvykio vietą buvo skubiai iškviesti medikai ir kitos specialiosios tarnybos. Pagal pirminį pranešimą gauta informacija, kad po įvykio automobilyje galimai prispaustas žmogus, tačiau ši informacija nepasitvirtino. Vienam nukentėjusiam buvo uždėtas kaklo įtvaras, vyriškį ugniagesiai iškėlė iš automobilio ir perdavė medikams.

Eismo įvykio metu buvo sužaloti abiejų automobilių vairuotojai bei automobilio „Audi A4“ keleivė (gimusi 1984 m., gyv. Kaune).

Šakių ligoninėje „Nissan X-Trail“ automobilio vairuotojui diagnozuota atviras dešiniojo šlaunikaulio lūžimas, trauminis pneumotoroksas, jis paguldytas į reanimacijos skyrių. Automobilio „Audi A4“ vairuotojui diagnozuota dešinės alkūnės plėštinė žaizda, daugybiniai viso kūno sumušimai ir nubrozdinimai, suteikus medicininę pagalbą, jis buvo išleistas į namus. Automobilio „Audi A4“ keleivei medikai nustatė dešinės rankos delnakaulio lūžį. Suteikus pagalbą ji taip pat buvo išleista į namus.

Ugniagesiai nuvalė kelio dangą, po kurią buvo pasklidusios automobilių detalės bei išsilieję tepalai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos