baneris leidinys

Rajono gyventojas G. K., būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, susimušė su sodybos, kurioje viešėjo, šeimininku. Už tai vyriškiui teks padirbėti visuomenės labui.

Teisme G. K. pasakojo, kad birželio 16 d. su drauge dalyvavo M. L. šeimos šventėje ir šventė iki paryčių. Galiausiai kieme pastatytoje palapinėje, kur buvo padengti stalai, liko jis su sodybos šeimininku ir dar viena moterimi. Anot jo, visi vartojo alkoholį, kalbėjosi. Teisme jis tvirtino, kad jokių konfliktų, piktumų tarp jų nekilo, neneigė, kad buvo girtas, todėl visko detaliai neprisimena. Atsimena, kad su moterimi jis pradėjo šnekėti rusų kalba, o tai, ką jie kalbėdavo, pašnekovė išversdavo sodybos šeimininkui M. L., nes šis nesupranta rusiškai. Anot kaltinamojo, moteris kažką ne taip supratusi, netiksliai išvertė sodybos šeimininkui M. L., neva kažką apie moters krūtinę. Pasak G. K., tuomet M. L. supyko, pradėjo šaukti, liepė dingti iš jo namų. G. K. norėjo eiti pažadinti savo draugę ir važiuoti namo. Jam atsistojus eiti, sodybos šeimininkas M. L. ar tai linktelėjo, ar tai žengė jo link. G. K. pasirodė, kad M. L. galimai nori jam smūgiuoti, todėl, nieko nelaukdamas, pirmas smūgiavo M. L. į veidą ir pataikė į skruostą.
 
Nukentėjusysis M. L. teisme tvirtino, kad G. K., baigiantis šventei, pradėjo priekabiauti prie kieme pastatytoje palapinėje buvusios vienos moters. Jis liepė G. K. prie jos nesikabinėti. O kai išėjo iš palapinės į lauką, jis pajuto smūgį į kairę žandikaulio pusę. Pamatė, kad jam smūgiavo G. K. Tuomet nukentėjusysis iškvietė policijos pareigūnus, o G. K., išsikvietęs automobilį, išvažiavo.

Kad G. K. priekabiavo, patvirtino ir minėta moteris, ji pridūrė, kad kaltinamasis užsimojo dar kartą smūgiuoti M. L., bet ji šoko į tarpą tarp konfliktuojančių ir pradėjo garsiai šaukti.

Nukentėjusiajam Šakių ligoninėje buvo nustatyta apatinės lūpos nubrozdinimas, civilinio ieškinio byloje jis nereiškė.

Nors G. K. prisipažino kaltu padaręs nusikaltimą, bet teismas skirdamas bausmę atsižvelgė į tai, kad G. K. buvo anksčiau tris kartus teistas, šešis kartus baustas administracine tvarka, o paskirtų piniginių nuobaudų nėra sumokėjęs.

Teismas G. K. pripažino kaltu padarius nusikaltimą ir paskyrė šešis mėnesius viešųjų darbų, paskirta bausmė buvo sumažinta vienu trečdaliu ir paskirta galutinė keturių mėnesių viešųjų darbų bausmė, įpareigojant per mėnesį dirbti po 30 val. visuomenės labui. Iš viso atlikti 120 val. viešųjų darbų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos