baneris leidinys

Rajono gyventoja D. L. teismo verdikto sulaukė šių metų vasario mėnesį ir buvo nuteista devynių mėnesių laisvės apribojimo bausme, įpareigojant ją per šešis mėnesius išdirbti 100 valandų sveikatos priežiūros, globos ir rūpybos įstaigose ar nevyriausybinėse organizacijose, kurios rūpinasi neįgaliaisiais, pagyvenusiais ar kitais pagalbos reikalingais žmonėmis, bei pradėti dirbti arba užsiregistruoti darbo biržoje.

Tačiau probacijos tarnybos pareigūnai kreipėsi į teismą su prašymu laisvės apribojimo bausmę D. L. pakeisti areštu, nes nuteistoji nevykdė teismo skirtų įpareigojimų bei nesilaikė probuojamojo pareigų.
 
Teismo posėdžio metu probacijos atstovė nurodė, kad D. L. elgesys stebimas nuo kovo 26 d. Pokalbio metu D. L. buvo siūlyta užsiregistruoti darbo biržoje. Buvo atsižvelgta į nuteistosios prašymus nemokamus darbus atlikti kuo arčiau gyvenamosios vietos. Tačiau D. L. išdirbo tik 26 valandas – vos keturias dienas vienoje socialinėje organizacijoje.

Moteris nepaisė teismo skirtų įpareigojimų – neužsiregistravo darbo biržoje, nesikreipė dėl asmens dokumento išdavimo. Neatvyko nustatytu laiku ir į probacijos tarnybą atsiskaityti už įpareigojimų vykdymą, nevykdė ir kitų probuojamojo pareigų, t. y. nepranešus pakeitė gyvenamąją vietą, išvyko gyventi pas sugyventinį.

Probacijos atstovai siūlė pakeisti D. L. Marijampolės apylinkės teismo nuosprendžiu paskirtą laisvės apribojimo bausmę areštu. Su D. L. probacijos pareigūnams net tiesiogiai susisiekti nebuvo galimybės – jos duoti dukros ir sugyventinio telefonai būdavo išjungti.

Teismas rugpjūčio 9 d. mėnesio sprendimu nusprendė pakeisti D. L. paskirtą devynių mėnesių laisvės apribojimo bausmę į 90 parų arešto, bausmę atliekant areštinėje.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos