baneris leidinys

avarija golf
Nuotr. Penktadienio vakarą, susidūrus dviem automobiliams, įvykio vietoje žuvo „VW Golf“ kartu važiavę sutuoktiniai – 33-ejų vairuotoja ir jos 30-metis vyras.


Sausio 4 d. apie 23 val. kelyje Kaunas–Zapyškis–Šakiai 41-ame km, Gerdžių kaimo ribose, kaktomuša susidūrė automobiliai „VW Golf“ ir „Saab 9-5“. Įvykio metu žuvo 33-ejų metų automobilio „VW Golf“ vairuotoja ir kartu važiavęs jos 30-metis sutuoktinis. Dar penki žmonės per avariją buvo sužeisti.
 
Su sutuoktiniais „VW Golf“ važiavo 15-metė giminaitė, kuri taip pat buvo sunkiai sužalota ir yra gydoma Kauno klinikose. Automobiliu „Saab 9-5“ vyko keturių asmenų šakiečių šeima, du šeimos nariai – mama ir sūnus – gydomi Kauno klinikose, o nepilnametei dukrai bei tėvui pavyko išvengti didesnių sužalojimų – po gydytojų apžiūros jie išleisti į namus.

Kaip sako Šakių policijos komisariato viršininkas Aušrys Kvederevičius, kol kas tragiško įvykio aplinkybės yra tiriamos, tačiau pareigūnai neatmeta versijos, kad avarija įvyko dėl penktadienio vakarą buvusios itin slidžios kelio dangos. Galimai vienas automobilio vairuotojas nesuvaldė transporto priemonės ir išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą.

„VW Golf“ žuvusi vairuotoja tarnavo Krašto apsaugos savanorių pajėgose.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos