baneris leidinys

veidrodelis stiklas
Nuotr. Prasilenkdamas su priešprieša važiuojančių automobilių eile, vienas automobilis kliudė kitą automobilį, išdaužė jo stiklą ir pasišalino iš įvykio vietos.


Šakių rajono policijos komisariatas prašo gyventojų pagalbos. Gal yra liudininkų, mačiusių eismo įvykį, atsitikusį sausio 4 d. apie 17 val. kelyje Kaunas–Zapyškis–Šakiai 37 kilometre, Jančių kaime, Lekėčių sen.
 
Čia, prasilenkdamas su priešprieša važiuojančių automobilių eile, vienas iš šių automobilių, galimai mikroautobusas, kliudė automobilio „Ford Transit“ kairės pusės galinio vaizdo matymo veidrodėlį, kuris jis nulūžo, bei išdužo minėto automobilio kairės pusės priekinių durų stiklas.

Eismo įvykyje dalyvavęs nenustatytos markės mikroautobusas nesustodamas pasitraukė iš įvykio vietos ir nuvažiavo Kauno miesto kryptimi.

Dėl šio įvykio Marijampolės apskrities  Šakių rajono policijos komisariate atliekamas administracinis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos ANK 426 str. 1d. dėl pasitraukimo iš eismo įvykio vietos.

Asmenis, mačiusius įvykį arba ką nors žinančius apie šio įvykio aplinkybes, prašome kreiptis į Šakių rajono policijos komisariato Veiklos skyrių arba skambinti tel. (8 345) 63 238 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos