baneris leidinys

Vienas rajono gyventojas norėjo gimtadieniui pasigaminti alkoholio, tam tikslui sumeistravo tinkamą stipriems alkoholiniams gėrimams gaminti aparatą,  kurį policijos pareigūnai suradę sunaikino, o brogės virėjas užsidirbo solidžią 1 tūkst. 700 eurų baudą.

Dar 2017 m. birželio mėnesio viduryje pilietis R. J. viename Kidulių seniūnijos kaime, savo sodyboje, pasigamino aparatą naminei degtinei gaminti, kaip pats teisme tvirtino, kadangi netrukus turėjo būti jo gimtadienis ir norėjo pasigaminti alkoholio. Jis teismui pasakojo, kad aparatą pasigamino iš namuose turimo aliuminio bidono ir plastmasinės talpos. Tą pačią dieną atskirame bidone užsiraugė vadinamą brogę. Vyriškis neslėpė: kaip pasigaminti naminės degtinės aparatą, sužinojo iš jau mirusio tėvo. Teisme jis tvirtino, jog apie šio aparato gamybą niekam nepasakojo ir niekas nežinojo. Taigi tų pačių metų liepos mėnesį degtinę jis gamino namuose – virtuvėje, ant dujinės viryklės, iš viso pasigamino apie tris litrus naminukės, kurią išgėrė per gimtadienį. Policijos pareigūnai 2018 m. liepos 26 d. pas minėtą pilietį rado aparatą, galimai skirtą stipriems alkoholiniams gėrimams gaminti.
 
Dėl padaryto nusikaltimo vyriškis nuoširdžiai gailėjosi. Teismas R. J. pripažino kaltu padarius nusikaltimą ir skyrė 51 MGL (2 tūkst. 550 eurų)  dydžio baudą, paskirtą bausmę sumažinus vienu trečdaliu paskirta galutinė bausmė – 34 MGL (1 tūkst. 700 eurų) bauda. Aliuminis bidonas ir plastikinė talpa, rasti pas kaltinamąjį, buvo sunaikinti.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos