baneris leidinys

Šių metų pradžia tiek Lietuvoje, tiek Marijampolės apskrityje, tiek mūsų rajone pažymėta žmonių mirtimis eismo įvykiuose. Policijos pareigūnai, esant sudėtingoms eismo sąlygoms, prašo būti atidiems ir pasirinkti saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį.

Statistika tikrai nedžiugina. Kaip informavo Šakių policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė, nuo metų pradžios iki vasario 5d. Marijampolės apskr. VPK Šakių rajono policijos pareigūnai gavo 43 pranešimus apie techninius (kuriuose nebuvo sužaloti asmenys) įvykius. Net 21 įvykyje transporto priemonių vairuotojai, neįvertinę eismo sąlygų, nesuvaldė automobilių ir nuvažiavo nuo kelio sankasos, devyni automobiliai susidūrė su laukiniais gyvūnais.
 
„Labiausiai nerimą kelia tai, jog eismo įvykių metu rajone žuvo du asmenys, o 10 – sužalotų“, – sako A. Mockevičiūtė.

Eismo sąlygos ir toliau nelepina, todėl policijos pareigūnai ragina vairuotojus atkreipti dėmesį ir įvertinti sunkias eismo sąlygas, neskubėti ir rinktis eismo sąlygas atitinkamą greitį ir manevravimą.

Anot pareigūnų, būtina atkreipti dėmesį į užmiestyje pasitaikančias vietas, kuriose dažnai per kelią bėga stirnos, nors šios vietos ir nepažymėtos įspėjamaisiais ženklais. Vairuotojai turėtų sumažinti šiose vietose greitį ir būti budrūs.

Policijos pareigūnai informuoja, jog visą vasario mėnesį bus vykdomos eismo kontrolės prevencinės priemonės, kurių metu bus vykdomas viešas ir neviešas patruliavimas, fiksuojami kelių eismo pažeidimai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos