baneris leidinys

Išviliojo
Vasario 25 d. policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad Šakių gyventojai (gim. 1963 m.) į mobiliojo ryšio telefoną paskambino rusakalbis vyras, kuris apgaulės būdu išviliojo iš moters 1000 eurų. Moteris pinigus pervedė į jo nurodytą sąskaitą.

Pavogė
Kovo 18 d. apie 16 val. pastebėta, kad nuo Barzdų buvusios mokyklos pastato dingo apie 70 metrų kabelio, kuris buvo įvilktas į apsauginę gofrą ir pritvirtintas prie išorinės pastato sienos. Pastatas priklauso Barzdų seniūnijai. Nuostolis 200 eurų.
 
Smurtavo
Kovo 18 d. apie 9 val. Kudirkos Naumiestyje, prie parko, einančią gatve moterį (gim. 1975 m.), sumušė du nepažįstami vyrai.
Kovo 19 d. namuose, esančiuose Gelgaudiškyje Gėlių g., prieš sutuoktinę (gim. 1976 m.) smurtavo vyras (gim. 1988 m.). Vyriškis buvo neblaivus, jis sulaikytas.

Mirė
Kovo 19 d. 9.45 val. globos namuose, esančiuose Kudirkos Naumiesčio sen. Gustainiškių k., mirė globotinė (gim. 1935 m.). Apžiūrėjus kūną pareigūnams, buvo pastebėtos kraujosruvos veide, ant kairio šono, kojų. Mirties priežasčiai nustatyti kūnas išvežtas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos Jurbarko skyrių.

Degė
Kovo 19 d. Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos gelbėtojai vyko į Gotlybiškių kaimą, Taikos gatvę (Šakių sen.) gesinti degančio kamino. Liepsnos netrukus buvo užgesintos, namas nenukentėjo.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos