baneris leidinys

Pirmadienį Kidulių sen. Meškinės kaimo gyventojas laiku pastebėjo, kad jo ūkyje pradeda siautėti ugnis, todėl laiku spėjo suvaldyti gaisrą ir didesnių pasekmių ūkis išvengė.

Apie 10 val. ryto ūkio šeimininkas pastebėjo, kad iš ūkinio pastato rūksta dūmai, ir išsikvietė pagalbą. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams degė ūkinio pastato kampas. Ūkinis pastatas medinis, stogas dengtas šiferiu, o viduje dar buvo ir šiaudų, ir gyvulių. Gaisro židinys ugniagesių netrukus buvo suvaldytas ir užgesintas, o jo metu sudegė tik 6 kv. m sienos ir 8 kv. m stogo perdangos. Taip pat apdegė apie dvi tonas šiaudų. Iš apdūmyto tvarto išvesti du veršeliai.
 
Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiasis inspektorius Gintaras Ščajavas sako, jog šeimininkas labai laiku pastebėjo gaisrą – priešingu atveju pasekmės būtų buvusios liūdnos, nes gretimais stovi netgi keletas medinių pastatų, o ir tas pats užsidegęs pastatas yra gana didelis. Gaisras, anot inspektoriaus, kilo nuo elektros instaliacijos gedimo – medinio pastato išorinėje pusėje buvo instaliuotas elektros lizdas, kuris ir buvo gaisro priežastis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos