baneris leidinys

Balandžio pabaigoje Kidulių sen. Karališkių k. gyvenančią senolę (gim. 1939 m.) užpuolė į jos namus netikėtai įsibrovęs vyriškis, kuris čia pateko išdaužęs namų durų stiklą.

Apie 20 val. patekęs į senutės namus plėšikas, smaugdamas ir grasindamas susidorojimu, išreikalavo iš moters apie 100 eurų. O kad nukentėjusioji negalėtų paskambinti policijai, vyras dar paėmė ir mobiliojo telefono bateriją. Moteris vėlų vakarą ėjo ilgą kelią iki artimiausių kaimynų, kad praneštų apie tai, kas įvyko.
 
Marijampolės apskr. Vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai profesionaliai ir kryptingai dirbdami vos per 10 dienų nustatė įtariamąjį – tos pačios Kidulių seniūnijos gyventoją (gim. 1982 m.). Policijai ir taip už kitus nusikaltimus žinomas asmuo šį kartą įkliuvo kur kas rimčiau. Vyrui pareikšti įtarimai pagal Baudžiamojo kodekso 180 str. 2 dalį (apiplėšė įsibrovęs į patalpą arba panaudojęs nešaunamąjį ginklą, peilį ar kitą specialiai žmogui sužaloti pritaikytą daiktą). Byla į teismą perduota pagreitinto proceso tvarka. Jam gresia laisvės atėmimas iki 7-erių metų.

Asmeniui pritaikyta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti, nesilankyti pas nukentėjusiąją ir nebendrauti su ja, taip pat periodiškai registruotis policijos įstaigoje.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos