baneris leidinys

Kaip praneša Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT), antradienio popietę sulaikytas Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojas Darius Juodaitis. Jis įtariamas sukčiavimu, turto švaistymu ir dokumentų klastojimu. Pavaduotojas nuo trečiadienio vakaro paleistas neišbuvęs skirto sulaikymo termino, nes pasinaudojo teise parodymus duoti vėliau.

STT įtarimai pateikti ir Infrastruktūros ir turto skyriaus vyriausiajai inžinierei R. P. Taip pat įtarimai dėl dokumentų klastojimo ir padėjimo iššvaistyti turtą pateikti dviejų privačių bendrovių darbuotojams.
 
Antradienį Jurbarko savivaldybėje buvo atliktos kratos, pareigūnai paėmė tyrimui reikšmingus daiktus ir dokumentus.

D. Juodaitis uždarytas į Kauno vyriausiojo policijos komisariato areštinę.

Kitiems įtariamiesiems skirtos kardomosios priemonės – rašytiniai pasižadėjimai neišvykti ir nebendrauti su nustatytais asmenimis.

Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų nutartimi nuo rugpjūčio 1 d. trims mėnesiams D. Juodaitis nušalintas nuo pareigų.

Įtarimų šešėlis ant Jurbarko rajono savivaldybės buvo kritęs ir anksčiau – STT šių metų sausio mėnesį pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo piktnaudžiavimo vykdant projektą. Projektas iš dalies finansuotas Europos Sąjungos lėšomis.

Tada iš Jurbarko savivaldybės STT pareigūnai išsivežė visus su projektu susijusius dokumentus.

Preliminariais duomenimis, projektas yra susijęs su infrastruktūros plėtra.

D. Juodaitis yra gimęs 1982 m. Lukšiuose, baigęs Mykolo Romerio universiteto Teisės fakultetą bei įgijęs teisės bakalauro kvalifikacijos laipsnį, vėliau studijavęs tame pačiame fakultete magistratūros mediacijos programoje, nuo 2006 iki 2009 m. dirbęs Jurbarko savivaldybės administracijos Juridinio skyriaus juristu, o nuo 2009 iki 2016 m. buvo Jurbarko rajono Girdžių seniūnijos seniūnas. Pavaduotojas taip pat yra ir Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos narys. Naujausiais duomenimis, po sulaikymo D. Juodaičio narystė partijoje sustabdyta.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

93

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos