baneris leidinys

avarija oro pagalves
Per Žolinės šventę rajone dviejuose eismo įvykiuose susidūrė automobiliai, nesmarkiai nukentėjo ir žmonės. Asociatyvi archyvo (D. Pavalkio) nuotr.


Per Žolinės šventę ir savaitgalį netrūko eismo įvykių keliuose – susidūrė automobiliai, už vairo sėdosi išgėrę vairuotojai.
 
Rugpjūčio 15 d. apie 17 val. kelyje Jurbarkas–Šakiai–Pilviškiai, ties Katilių kaimu, susidūrė du „Toyota“ markės automobiliai, iš kurių vienas po smūgio nulėkė į griovį. Prispaustų asmenų automobiliuose nebuvo. Eismo įvykio metu nesunkiai nukentėjo moteris ir mažametis vaikas.

Tos pačios dienos vakarą, apie 20 val., Totorviečių kaime (Kudirkos Naumiesčio sen.) Beržų gatvėje susidūrė „Volkswagen“ ir „Mercedes Benz“ markės automobiliai. Įvykio metu mažamečiam berniukui buvo sutrenkta galva.

Rugpjūčio 16 d. Šakių mieste, Vasario 16-osios g., policijos pareigūnai pastebėjo automobilį „VW Caravelle“, kuris mėtėsi po kelią, o posūkyje atsitrenkė į kelio atitvarą ir sustojo. Prie vairo sėdėjo asmuo (gim. 1992 m.), nuo jo sklido stiprus alkoholio kvapas. Asmuo vengė blaivumo patikrinimo, tokiu atveju jam pripažintas vidutinis girtumas. Automobilis buvo išvežtas į saugomą aikštelę.

Penktadienį kelyje Kaunas–Šakiai, Jančių k. ribose, pravažiuojantys vairuotojai griovyje pastebėjo automobilį. Pareigūnai įvykio vietoje rado nuo kelio sankasos galiniais ratais nuvažiavusį automobilį „Volkswagen“. Paaiškėjo, kad automobilį vairavo Sutkų k. (Kriūkų sen.) gyventojas (gim. 1953m.). Vyrui nustatytas 2,01 prom. girtumas.

Iš viso per šventines dienas ir savaitgalį apie įvairius įvykius rajone policijos pareigūnai gavo 72 pranešimus.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
71

Reklama


188x376-ext

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos