baneris leidinys

Pavogė
Rugpjūčio 30 d. gautas pranešimas, kad 14.50 val. vyras prie Šakių miesto tvenkinio, aikštelėje ant suoliuko, buvo palikęs savo rankinę, kurioje buvo auksinis žiedas, išmanusis laikrodis, piniginė su banko kortele, nuolaidų kortelės, 35 eurai, asmens dokumentai, telefonas „iPhone“, buto raktai. Vyrui būnant maždaug 10 m atstumu nuo suoliuko, nepažįstamas jaunuolis atvažiavo su dviračiu ir pavogė rankinę. Nuostolis 565 eurai.

Neblaivus
Rugpjūčio 31 d. gautas gyventojos pranešimas, kad Griškabūdyje neblaivus nepilnametis važinėja po miestelį automobiliu „Audi A6”. Policija Griškabūdyje, daugiabučio namo kieme, rado stovinį automobilį „Audi A6”, kurį, pirminiais duomenimis, vairavo vaikinas (gim. 2001 m.). Jam nustatytas 2,14 prom. girtumas.
 
Apsivertė
Rugsėjo 1 d. 16.14 val. Šakių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba gavo pranešimą, kad kelyje Šakiai–Lukšiai, netoli Ūsų k., apsivertė automobilis ir negali išlipti mergina. Automobilis ,,Ford Focus“ buvo apvirtęs ant stogo, vairuotoja iškelta policijos pareigūnų ir perduota medikams iki priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atvykimo. Automobilis atverstas, atjungtas akumuliatorius.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
71

Reklama


188x376-ext

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos