baneris leidinys

Spalio 1-ąją, Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, Gelgaudiškyje įvyko tragiškas eismo įvykis – automobilis partrenkė ir mirtinai sužalojo gatve ėjusią 71-erių metų moterį.

Gelgaudiškyje, Tylos gatvėje, prie pat civilinių kapinių, 10 val. gatve artimųjų kapų ėjusiai tvarkyti gyventojai kelionė baigėsi mirtimi. Neoficialiais duomenimis, viduriu gatvės ėjusią moterį, galimai nepastebėjęs, partrenkė atbuline eiga važiavęs krovininio automobilio vairuotojas. Partrenkta moteris žuvo iš karto. Krovininį automobilį „Renault Master“ vairavo Kauno rajono gyventojas (gim. 1999m.). Eismo įvykio metu vairuotojas buvo blaivus, vairuotojo pažymėjimą turi. Eismo įvykį matę žmonės sako, kad krovininiu automobiliu važiavo prekes vežiojantis kurjeris.
 
Anot Gelgaudiškio seniūno Vinco Dabravolskio, tą dieną žuvusi moteris, tikėtina, ėjo tvarkyti savo artimųjų kapų, nes tai buvo jos vyro mirimo diena. Moteris taip pat jau buvo palaidojusi ir savo du sūnus, todėl jos pačios laidotuvėmis teko rūpintis kitiems artimiesiems.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos