baneris leidinys

peciulytei
Angelų sargų dienos proga apdovanoti geriausi pareigūnai, tarp kurių ir Šakių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja Laimutė Pečiulytė, gavusi pirmojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklą už nepriekaištingą tarnybą. Marijampolės PK nuotr.


Šįmet rajono policijos pareigūnai savo profesinę šventę minėjo dvi dienas – trečiadienį Angelų sargų dienos proga už policijos darbuotojus buvo aukojamos šv. Mišios Šakių Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje, o penktadienį visos apskrities pareigūnai buvo pakviesti į Marijampolės kultūros centrą, kur gausiai apdovanoti už gerą darbą, nuopelnus ir tarnystę žmonėms.
 
Įprastai rajono policijos pareigūnai savo profesinę šventę minėdavo susirinkę į šurmulingą renginį, o atvykę Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkai juos pasveikindavo ir apdovanodavo labiausiai nusipelniusius pareigūnus. Šįmet pareigūnai Angelų sargų dieną minėjo kitaip – spalio 2 d. rinkosi į šv. Mišias, o po jų Šakių policijos komisariate išgėrė kavos, pabendravo siaurame kolegų rate. Anot Šakių policijos komisariato viršininko Aušrio Kvederevičiaus, daugelis vidaus reikalų ministerijai pavaldžių valstybinių institucijų švenčia savo profesines dienas jau centralizuotai, atsisakydami grandiozinių renginių rajonuose, o darbuotojai iš visos apskrities būna sukviesti į vieną renginį. Tiesa, sveikinimų profesinės šventės proga Šakių policijos komisariato pareigūnai sulaukė jau netgi pirmadienį, kai juos pasveikino Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centro auklėtiniai, kurie įteikė pareigūnams sukurtą automobilį „Audi“. Naujasis „Audi“, anot vaikų, turėtų papildyti tarnybinių automobilių parką.

Penktadienį Marijampolės kultūros centre vykusioje profesinės šventės minėjimo ceremonijoje buvo pagerbti, paminėti ir apdovanoti labiausiai nusipelnę visos Marijampolės apskrities pareigūnai, tarp kurių buvo ir keletas rajono policininkų. Pirmojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklą nuo Lietuvos generalinio komisaro „Už nepriekaištingą tarnybą“ gavo Šakių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja Laimutė Pečiulytė. Iš keleto Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko Mindaugo Baršio įteiktų padėkų viena teko ir rajono policijos pareigūnui, Reagavimo skyriaus komisarui Irmantui Kutkaičiui. Trys Šakių policijos komisariato pareigūnai buvo paskatinti trimis papildomomis mokamomis atostogų dienomis: Veiklos skyriaus inspektorė Aušra Mockevičiūtė, šio skyriaus vyriausioji komisarė inspektorė Loreta Aleknavičienė bei to paties skyriaus komisaras, vyriausiasis tyrėjas Vidmantas Skeirys.

Praėjusią savaitę sveikindamas pareigūnus su profesine švente Lietuvos generalinis komisaras Linas Pernavas sakė, kad šįmet sukanka 10 metų, kai pareigūnai vadovaujasi  šūkiu „Ginti. Saugoti. Padėti“, kuris reiškia, kad pagrindinė pareigūnų misija tarnauti žmonėms, o Angelų sargų diena – tai ne tik pareigūnų, bet ir visos visuomenės šventė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos