baneris leidinys

gaisras keturnaujiena
Trečiadienio popietę iki pamatų supleškėjo gyvenamasis namas Keturnaujienoje, tačiau aplink buvusius pastatus, kaimynų namus ir šalia augusius medžius ugniagesiams pavyko išgelbėti. D. Pavalkio nuotr.

Trečiadienio popietę, apie 14 val., liepsnos įsisiautėjo Keturnaujienoje, Užpjaunių k., Kaštonų g. esančiame privačiame name ir visiškai suniokojo medinį gyvenamąjį pastatą, o šeimininką ir jo sugyventinę paliko be pastogės.
 
Gesinti vidury dienos užsidegusio gyvenamojo namo Keturnaujienoje sulėkė net trys gaisriniai automobiliai iš Sintautų, Kudirkos Naumiesčio ir Šakių. Tačiau ugniagesiai gelbėtojai čia mažai ką ir galėjo pagelbėti, nes jiems atvykus namas jau degė atvira liepsna, o medinį pastatą ugnis pasiglemžė žaibiškai. Stebėti vidury baltos dienos kilusį gaisrą susirinko aplinkiniai, tarp jų stovėjo ir namo šeimininkas, kuris kartu su visais matė, kaip liepsnos niokoja jo turtą. Paklaustas, dėl ko kilo gaisras jo namuose, pensinio amžiaus, galimai neblaivus, šeimininkas aiškaus atsakymo nepateikė ir  mano, kad gaisro priežastys gali būti kelios.

„Gal neteisingai pajungėm dujų balioną, gal kažkas viduje rūkė, nežinau, neįsivaizduoju, dėl ko užsidegė“, – svarstė namo savininkas.

Jis sako iš pradžių pats bandęs su kaimynu gesinti ugnį, tačiau liepsna buvo už juos greitesnė ir teko kviesti pagalbą. Name gyveno jis ir jo sugyventinė, daugiau gyventojų nebuvo. Likęs be pastogės žmogus sako, kad labiausiai gaila namuose buvusių asmeninių dokumentų, kai kurių daiktų, o prisiglausti vis kur nors ras vietą.

Ugniagesiams gelbėtojams gesinant degantį namą teko susidurti su nemenkais iššūkiais – čia pat už tvoros stovi kaimynų namas, prie gatvės auga aukštos eglės, kieme pilna kitų medinių pastatų, o visi šie objektai vos už kelių metrų nuo gaisro židinio. Tačiau per gerą pusvalandį ugnis buvo užgesinta, o iš medinio namo neliko beveik nieko, išskyrus kaminą ir keletą medinių sienos rąstų.

Anot Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiojo specialisto Gintaro Ščajevo, gaisras name kilo tada, kai šeimininkas pakeitė dujų balioną ir sugalvojo su uždegtu degtuku patikrinti, ar balionas pajungtas taisyklingai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos