baneris leidinys

Apgavo
Spalio 24 d. šeši Lietuvos gyventojai pranešė, kad į Šakių rajono gyventojo sąskaitą pervedė pinigus už internetinėse svetainėse parduodamas prekes, tačiau prekių negavo. Nukentėjusieji informavo, kad nuo šių metų rugsėjo 12 iki 25 dienos į pardavėjo sąskaitą už prekes iš viso pervesta 633 eurai. Pirkėjai prekių lig šiol negavo. Taip pat pirkėjams niekas negrąžino pinigų, o su pardavėju nepavyksta susisiekti.

Vairavo išgėręs
Spalio 24 d. Sintautų sen. Veršių k. policijos pareigūnai sustabdė mopedą „Wonjan WJ50“, kurį vairavo šio kaimo gyventojas (gim. 1989 m.). Vairuotojui nustatytas 2,41 prom. girtumas. Mopedas buvo nuvežtas į saugojimo aikštelę.
 
Grasina
Spalio 26 d. apie 19 val. Kudirkos Naumiesčio gyventoja (gim. 1980 m.) pranešė policijai, kad ją nuolat terorizuoja ir grasina asmuo (gim. 1991m.). Asmuo sulaikytas.

Įsibrovė
Spalio 27 d. apie 15 val. Šakių gyventoja (gim. 1960 m.), atvykusi į jai priklausančią sodybą, esančią Slavikų sen. Šilgalių k., pastebėjo, kad buvo įsibrauta į jos vidų. Į namą buvo patekta atidarius gyvenamojo namo langą. Namo viduje išvartyti daiktai, pavogtas butelis alkoholinio gėrimo bei ūkinių pastatų raktai. Taip pat savininkė pastebėjo, kad nuo ūkinės paskirties pastatų yra numuštos dvi pakabinamos spynos, bei bandyta įsibrauti į garažą. Nuostolis 20 eurų.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos