baneris leidinys

Smurtavo
Lapkričio 5 d. 20.30 val. Griškabūdžio sen. Katilių k. vyras (gim. 1970 m.) smurtavo prieš nepilnametę merginą (gim. 2002 m.). Smurtavęs vyras buvo neblaivus – jam nustatyta 3,17 prom. girtumas. Vyras buvo sulaikytas.

Girtas
Lapkričio 5 d. apie 10 val. Šakiuose, V. Kudirkos g., pareigūnai patikrinimui sustabdė automobilį „Audi 80“, kurį vairavo neblaivus vyras (gim. 1970 m.). Vairuotojui nustatytas 2,59 prom. girtumas.
 
Pasinaudojo
Lapkričio 5 d. į policiją kreipėsi Šakių rajono gyventoja ir pranešė, kad kažkas jos vardu šių metų spalio 25 d. užsakė mobilaus ryšio ir interneto paslaugas ir įsigijo mobiliojo ryšio telefoną. Moteris dėl to šias paslaugas teikiančiai įmonei yra skolinga 317 eurų.

Apvogė
Lapkričio 6 d. autobuso keleivė pranešė policijai, kad nuo 12.15 val. iki 13.40 val. ji važiavo autobusu maršrutu Kaunas–Šakiai–Vilkaviškis, o išlipusi iš autobuso Šakių mieste, pasigedo savo piniginės. Piniginėje buvo asmens ir banko dokumentai, įvairių parduotuvių nuolaidų kortelės ir apie 950 eurų.

Išdaužė
Lapkričio 6 d.  Šakių gyventoja (gim. 1965 m.) pranešė policijai, kad prieš dieną, jai būnant namuose, esančiuose Draugystės g., išgirdo įtartiną garsą. Moteris išėjusi į lauką pastebėjo, kad akmeniu išdaužtas lango stiklo paketas. Nuostolis 160 eurų.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos