baneris leidinys

gaisras kaimelyje1
Kaimelio kaime (Kidulių sen.) užsidegusį gyvenamąjį namą ugniagesiams pavyko išgelbėti –  išdegė tik namo palėpė ir joje buvę daiktai. Šakių PGT nuotr.


Lapkričio 25 d. apie 8 val. ryto Kaimelio k. Jaunimo gatvėje (Kidulių sen.) užsidegė gyvenamasis namas. Pirminiais duomenimis, gaisras kilo verandoje, tačiau liepsnos netrukus persimetė į palėpę.
 
Į gaisravietę atvykus ugniagesiams gelbėtojams iš gyvenamojo namo per stogą jau veržėsi dūmai.  Liepsnos gaisro metu smarkiai apniokojo palėpės patalpą, kur buvo keturios lovos, smulkūs namų apyvokos daiktai. Taip pat išdužo stiklo paketas.
Pastatas medinis, apkaltas plastikinėmis dailylentėmis, vieno aukšto, su palėpe, stogas dengtas skarda. Labiausiai per gaisrą nukentėjo palėpės patalpos, o apie 35 kv.m ugniagesiams teko nuardyti, kad pašalintų ugnies židinius. Taip pat vandeniu supiltos ir gyvenamojo namo pirmojo aukšto patalpos.

Gaisras kilo dėl elektros įrenginių gedimų. Name buvo įrengtas dūmų detektorius.

Lapkričio 27 d. naktį Lekėčiuose Jaunystės gatvėje užsidegė medinė rūkykla. Namo šeimininkai mėsą buvo išsinešę nakčiai į vidų, tad sudegė tik medinis pastatas. Gaisrininkams nuo liepsnų teko gelbėti ūkinį pastatą, nes jis buvo netoli gaisro židinio, tačiau didesnės nelaimės pavyko išvengti.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos