baneris leidinys

Šakių policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė dalinasi trumpa praėjusių metu statistika apie saugumą rajone.

Pareigūnė informuoja: pernai rajone užregistruota 210 eismo įvykių (2018 m. –138); 37 eismo įvykiuose buvo sužaloti asmenys (2018 m. – 22); 7 asmenys žuvo (2018 m. – 2); 50 asmenų sužeisti (2018 m. – 26); 14 eismo įvykių sukėlė neblaivūs vairuotojai (2018 m.– 9).
 
2019 m. nustatytas 71 transporto priemonę vairavęs asmuo, neturintis tam teisės; 528 pėstieji, dviratininkai, vadeliotojai padarę Kelių eismo taisyklių pažeidimus; 154 asmenys pažeidė Administracinių nusižengimų kodekso straipsnį „Naudojimosi saugos diržais, vaikų ūgiui ir svoriui pritaikytomis atitinkamos grupės sėdynėmis, motociklininko šalmais tvarkos pažeidimas“; nustatytas 131 asmuo, transporto priemonę vairavęs neblaivus.

„Statistika, liaudiškai tariant, džiaugsmo nekelia. Užuot kūrus naujas Facebook grupes dėl naujų matuoklių atsiradimo mūsų gyvenime (kas, tiesą sakant, taip pat yra tam tikra prevencinė priemonė) bei taip stipriai piktintis, pamąstykime kiekvienas, kaip patys elgiamės gatvėse ir keliuose, ką kiekvienas iš mūsų padarėme, jog būtų saugiau“, – rašo pareigūnė ir prašo nesėsti už vairo išgėrus ar apsvaigus ir ragina neleisti to daryti ir kitiems.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos