baneris leidinys

Per karantiną galbūt rečiau tenka susidurti su Kelių policijos skyriaus pareigūnais, tačiau šie sako, kad šiuo metu jie šiek tiek keičia darbo pobūdį ir į kelius dažniau išvyksta nežymėtais tarnybiniais automobiliais.

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai per kovo mėnesį pastebėjo ir užfiksavo nemažai administracinių nusižengimų visoje apskrityje, o daugiausiai pasitaikė (84 atvejai), kai vairuotojai važiuodami naudojosi mobiliuoju telefonu.
 
Vis dar pasitaiko, kad vairuotojai kerta sankryžą degant draudžiamam šviesoforo signalui arba nepraleidžia perėjose pėsčiųjų. Taip pat nedrausmingi vairuotojai kai kada rizikuoja lenkti draudžiamose vietose, kerta ištisinę liniją, nesustoja prie „Stop“ ženklo, nesegi saugos diržų. Praėjusį mėnesį nemažai pasitaikė ir pėsčiųjų, kurie nesilaikė Kelių eismo taisyklių – 211 atvejų visoje apskrityje.

„Trikojis“ per mėnesį fiksavo daugiau kaip 750 greičio mėgėjų visoje apskrityje, todėl pareigūnai ragina vairuotojus neatsipalaiduoti ir negalvoti, kad karantino metu niekas jų nusižengimų nepastebi ir nefiksuoja. Protokolai nusižengusiems vairuotojams siunčiami elektroniniu arba įprastu paštu.

Įprastai nuo balandžio 10 d. draudžiama važiuoti su dygliuotomis padangomis, bet praėjusią savaitę Vidaus reikalų ministerija paskelbė, kad nebaus vairuotojų, jeigu jie karantino metu dygliuotų padangų nepasikeis į vasarines. Patys policijos pareigūnai mano, kad dygliuotas padangas vis dėlto yra galimybė pasikeisti, nes autoservisai dirba, nors bausti vairuotojų dėl nepakeistų padangų karantino metu nežada. Taip pat numatyta išimtis karantino metu nebausti vairuotojų dėl nebegaliojančio vairuotojo pažymėjimo, t. y. jeigu pasibaigė dokumento galiojimas, vairuotojas galės jį pasikeisti pasibaigus karantinui.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos