baneris leidinys

Pastarosiomis dienomis Šakių bendruomenės pareigūnė Aušra Mocekvičiūtė gavo keletą gyventojų pranešimų apie tai, kad jiems skambina nepažįstami asmenys, apsimesdami banko darbuotojais ir prašo asmeninių duomenų.

Rajono gyventojams paskutiniu metu pradėjo skambinti nepažįstami asmenys, prisistatantys banko darbuotojais ir pasakojantys įvairias istorijas. Vienas paskutinių tokių įvykių, kai paskambinęs „bankinininkas“ girėniškiui aiškino, kad į jo banko sąskaitą buvo pravesta tam tikra pinigų suma, kurią po dviejų minučių kažkas nuėmė, neva taip yra plaunami pinigai ir reikėtų banko sąskaitą nedelsiant užblokuoti, todėl reikia asmeninių duomenų. Šį kartą su tokia istorija sukčius nieko nepešė, nes žmogus „banko darbuotoju“ nepatikėjo.  
 
Šakių bendruomenės pareigūnė A. Mockevičiūtė prašo žmonių, kad jie būtų itin budrūs, nes yra, kas šiuo nelengvu ir įtemptu gyvenimo etapu naudojasi. Pareigūnė įspėja gyventojus, kad svetimiems asmenims nesakytų savo duomenų: asmens kodo, banko sąskaitos numerio, prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenų. Prašo nesuteikti galimybės sukčiams, greičiausiai sėdintiems įkalinimo įstaigose, sočiau gyventi. Nei pareigūnai, nei banko darbuotojai telefonu neprašo pateikti banko prisijungimo kodų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos