baneris leidinys

gaisras kudirkos naumiestyje
Pirmadienio vakarą Kudirkos Naumiestyje Vilkaviškio gatvėje esančiame name kilo gaisras, kuris namą suniokojo iki pamatų, o jauna šeima, kuri ką tik įsigijo būstą, nespėjo jame net apsigyventi. Šakių PGT nuotr.


Antrąją šv. Velykų dieną gaisras paliko be pastogės naujakurių šeimą Kudirkos Naumiestyje: dar nespėjus apsigyventi naujai įsigytuose namuose, juos suniokojo liepsnos.
 
Degantį namą vėlų balandžio 13 d. vakarą, apie 23 val., pastebėjo kaimynai, nes Vilkaviškio gatvėje naujai įsigytame gyvenamajame individualiame name jauna šeima dar negyveno, tik atvykdavo į sodybą tvarkytis. Kilus gaisrui namuose nieko nebuvo – ugnis kaimynų pastebėta tik tada, kai jau ėmė poškėti stogo šiferis. Medinį namą su mansarda ir šiferiu dengtu stogu ugnis nuniokojo smarkai – gaisro metu išdegė ne tik 70 kv. m stogo, bet ir priestato vidus, du kambariai, trečiame kambaryje buvę namų apyvokos daiktai, apdegė prie namo priblokuotas medinis priestatas. Ugniagesiai supėjo išnešti iš namo dujų balioną.

Kaip sako Šakių priešgaisrinės tarnybos vyresnysis inspektorius Rolandas Pavalkis, gaisras name kilo dėl krosnies eksploatacijos pažeidimų. Tą dieną atvykę namo šeimininkai taip pat darbavosi namuose ir buvo užsikūrę krosnį, kuri įrengta namo viduje. Deja, vakare išvykdami iš sodybos šeimininkai, ko gero, nepasirūpino užtikrintai užgesinti kūrentą krosnį, o nuo šios name kilo gaisras. Name dar kol kas nebuvo įrengtas dūmų detektorius, tačiau, anot R. Pavalkio, vargu, ar šiuo atveju iš jo būtų buvę daug naudos, nebent jo signalą būtų greičiau išgirdę kaimynai negu pastebėjo jau pro stogą besiveržiančią liepsną.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos