baneris leidinys

Penktadienį po pietų ugniagesiams buvo pranešta apie gaisrą Sintautuose įsikūrusioje medienos perdirbimo įmonėje „Mediresta“. Laimei, ugnis buvo pastebėta ir suvaldyta laiku.

Balandžio 24 d. 14.15 val. buvo gautas pranešimas, kad dega Sintautuose Ežero gatvėje įsikūrusios medienos įmonės gamybinės patalpos, kuriose džiovinamos pjuvenos. Gaisrą pastebėjo tuo metu įmonėje dirbę darbuotojai, žmonės nedelsiant buvo evakuoti, nenukentėjo. Atvykę ugniagesiai atviros liepsnos nerado – katilinės patalpa buvo tik uždūminta. Virš katilinės esančioje palėpėje degė medžio dulkės. Nuo degančių medžio dulkių aprūko palėpė, išdegė 6 kv. m medinės perdangos.
 
Šakių Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiasis specialistas Gintaras Ščajevas sako, kad uždūminta katilinė, laimei, buvo laiku pastebėta, o medienos dulkės užsidegė nuo įkaitusio katilo.

Sekmadienį ryte, 8.18 val. gaisrininkams pranešta, kad dega namas Tirmėnų k. (Lekėčių sen.).

Atvykę ugniagesiai pamatė, kad gaisras kilęs vonios kambaryje, kur buvo užsidegęs plaukų džiovintuvas. Džiovintuvą užsigesino savininkas dar iki gaisrinės atvykimo. Gaisro metu apdegė palangė, lango rėmas. Aprūko visa vonios patalpa.

Namas mūrinis, perdanga betoninė, stogas dengtas skarda. Name yra įrengtas dūmų detektorius.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos