baneris leidinys

Suklastojo
Balandžio 27 d. Šakių rajono gyventojas pranešė policijai, kad, suklastojus jo parašą, jis buvo tariamai savo noru atleistas iš Kaune esančios UAB bei, tuo remiantis, neišmokėta jam priklausanti kompensacija.

Pavogė
Balandžio 28 d. apie 18 val. Prancų k. (Šakių sen.) iš kiemo išgertuvių metu iš asmens (gim. 1981 m.) buvo pavogtas automobilis „Volvo V70“. Nuostolis 1500 eurų. Vėliau automobilis buvo rastas kelyje Barzdai–Prūseliai, griovyje prie Orijos upelio.
 
Smurtavo
Gegužės 2 d. apie vidurnaktį, Voverių k. (Kidulių sen.) moters namuose sukonfliktavo neblaivūs svečiai (gim. 1991 m. ir gim. 1993 m.), kurie buvo atvykę iš Kėdainių. Įtariamasis (gim. 1991 m.) sulaikytas.
Gegužės 2 d. apie 3 val. Prūselių k. (Šakių sen.) vyras (gim. 1981 m.) smurtavo prieš moterį (gim. 1984 m.). Moteris nuvežta į Šakių ligoninę. Vyras po konflikto pasišalino ir sulaikytas nebuvo.

Mirė
Gegužės 1 d. apie 12 val. Lukšių mstl., savo namuose, rastas miręs vyras (gim. 1954 m.), kūnas be išorinių smurto požymių.
Balandžio 2 d. apie 18 val. Dievaičių k. (Sudargo sen.) savo namuose rastas vyro (gim. 1952 m.) kūnas.  Mirties priežasčiai nustatyti abu kūnai išgabenti į Valstybinės teismo medicinos tarnybos Jurbarko skyrių.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos