baneris leidinys

Praėjusią savaitę rajone netrūko išgėrusių vairuotojų, kurie ne tik sėdo prie vairo, bet ir pateko į eismo įvykius.

Jau praėjusio antradienio vakarą policijai buvo pranešta, kad apie 19 val. Lekėčių mstl. automobilis „Audi A4“ atsitrenkė į medį. Atvykę pareigūnai rado į medžius atsitrenkusį ir apvirtusį automobilį, kurio salone buvo trys asmenys (gim. 1992 m., gim. 1976 m. ir gim. 1980 m.). Įtariama, kad automobilį vairavo 28-erių metų asmuo, kuriam nustatytas 2,72 prom. girtumas. Visi trys automobiliu važiavę asmenys buvo nuvežti į Kauno klinikas, o automobilis – į saugojimo aikštelę.
 
Balandžio 29 d. Prūselių kaime automobiliu važinėjusį neblaivų šio kaimo gyventoją (gim. 1991 m.) prie parduotuvės sulaikė kiti čia buvę vyriškiai, tačiau į automobilį atsisėdęs vyras vis tiek užvedė „Audi“ ir pasišalino nuo parduotuvės. Iškviesta policija netrukus rado minėtą automobilį, o prie vairo sėdėjo pasprukęs vairuotojas, kuriam nustatytas 3,23 prom. girtumas.

Balandžio 30 d. 14 val. policijai buvo pranešta, kad Mozūriškių k. (Kidulių sen.) kelkraštyje yra nuvažiavęs nuo kelio ir apsivertęs ant stogo automobilis „Opel Meriva“. Įtariama, kad automobilį vairavo Šakių gyventojas (gim. 1974 m.), kuriam nustatytas 1,67 prom. girtumas. Asmuo pristatytas į Šakių ligoninę.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos